Julia Wieniawa i Baron zostaną rodzicami? Gwiazda tak się rozpędziła, że wygadała się od razu o ślubie!

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa o ślubie i dziecku z Baronem. Czy jest gotowa na rewolucję w życiu? Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu dla tabloidu, w którym rozwiała wszystkie wątpliwości.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, która doskonale odnajduje się w polskim show-biznesie. Aktorka nie tylko regularnie angażuje się w nowe projekty, ale także pojawia się na branżowych imprezach i z powodzeniem prowadzi konta w mediach społecznościowych. Od niedawna u jej boku możemy podziwiać muzyka zespołu Aftomental – Baron.

Para spotyka się od stycznia. Chociaż początkowo ukrywali łączące ich uczucie, teraz robić już tego nie zamierzają. Wręcz przeciwnie, regularnie razem brylują na stołecznych salonach, na czym zarabiają ponoć horrendalne kwoty. Ostatnio aktorka skomentowała ich wspólne mieszkanie, przy okazji zdradzając, co na ten moment sądzi o ślubie i dzieciach:

Nie rozumiem tego, że w tym wieku sugeruje mi się, że powinnam zamieszkać z chłopakiem. Rozumiem, że między nami jest spora różnica wieku, ale pamiętajmy, że ja nie mam obowiązku, by od razu z nim zamieszkać, brać ślub i robić dzieci. Bez przesady, nie mam takich planów! podkreśliła w rozmowie z Faktem. 

Wieniawa przyznała, że najpierw musi się dobrze poznać z ukochanym, by snuć poważniejsze plany na wspólną przyszłość. 20-latka przyznała także, że niecały rok temu kupiła mieszkanie i dopiero niedawno je do końca wykończyła, co na tym etapie było dla niej już dużą rewolucją.

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała ciążowy brzuch na Instagramie! Widok wprawił internautów w osłupienie!

Zobacz: Julia Wieniawa ma poważne problemy ze zdrowiem nie tylko przez Hashimoto! Przerażeni fani wstrzymali oddech! Co się z nią dzieje?!

Zobacz: Julia Wieniawa chłodno oceniła styl Roksany Węgiel. Opowiedziała o modowych wpadkach młodej gwiazdy


Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×