Julia Wieniawa wygina się na tle auta wartego fortunę. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Aż przykro czytać

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pod ostrzałem internautów. Poszło o zdjęcie, które niedawno opublikowała. Aktorka pręży się na tle pływającego auta, co nie spodobało się jej fanom. Mieli uwagi również co do jej pewnej części ciała...

Julia Wieniawa od kilku lat nie znika ze świecznika. Rola w serialu Rodzinka.pl zapewniła jej stabilne miejsce w show-biznesie. Gwiazda nie może narzekać na brak zleceń. Mimo młodego wieku może poszczycić się wieloma rolami m.in. w filmach: Kobiety mafii, Small world, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją czy horrorze W lesie dziś nie zaśnie nikt, który doczekał się swojej kontynuacji. Aktorka spełnia się także muzycznie. Właśnie kończy pracę nad materiałem na swoją debiutancką płytę.

Poza licznymi rolami i muzyką wszechstronnie uzdolniona 22-latka otrzymała propozycję wzięcia udziału w Tańcu z Gwiazdami. Przyjęła ją i wytańczyła sobie drugie miejsce. Przedsiębiorcza Julia założyła dwie firmy: jedną odzieżową, drugą zaś kosmetyczną. Zarobione pieniądze inwestuje w mieszkania. W międzyczasie pojawia się na eventach, bo jak sama mówi:

Lubię modę, więc lubiłam się tam poprzebierać i porobić show i zawsze najlepiej wyglądać ku**a na tych ściankach.

Aż trudno uwierzyć, że przy takim natłoku obowiązków udaje jej się pogodzić życie prywatne z zawodowym. Aktorka jest jednak w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa pod ostrzałem internautów

Julia Wieniawa przy współpracy z luksusową marką samochodów Porsche, zorganizowała kilkudniowy event w Krakowie:

Krótki obóz yogi połączony z testowaniem nowego auta elektrycznego Taycan. Takie eventy to ja lubię. Blisko natury, wolno płynący czas, wspólnie spędzony z super kobietami! – poinformowała na swoim Instagramie.

Opis opatrzyła kilkoma zdjęciami, na których pokazuje przeróżne akrobacje. Gwiazda pręży się na mostku przy wodzie. W tle za nią widać pływające na tratwie… Porsche. Internauci nie pozostawili tego bez komentarza:

Już naprawdę nie wiecie, co macie ze sobą zrobić, żeby się sprzedać. Proponuje ci Wieniawa wejdź do bagażnika tego auta i tam zrób te pozycje a potem każ się zamknąć.

Kolejne uwagi dotyczyły jej pewnej części ciała:

  • Klasyczne płaskod**ie.
  • Żeby pani p**i nie rozdarła.
  • Ja się pytam gdzie są pośladki?

Jak dotąd Julia nie zareagowała na komentarze.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×