Julia Wieniawa chłodno oceniła styl Roksany Węgiel. Opowiedziała o modowych wpadkach młodej gwiazdy

Julia Wieniawa postanowiła szczerze ocenić dotychczasową karierę 14-letniej Roksany Węgiel. Gwiazda Rodzinki.pl pokusiła się również o wywód na temat stylu ubierania się nastolatki. To była bardzo chłodna opinia.

Julia Wieniawa w błyskawicznym tempie uzyskała status gwiazdy polskiego show-biznesu. Jako 19-latka związała się ze starszym od siebie aktorem Antkiem Królikowskim, dzięki czemu media natychmiast zaczęły interesować się jej skromną osobą. Aktorka szybko wydoroślała i w wieku lat 20 ma już nowego chłopaka. Obecnie jest zakochana w Baronie. Celebrytka otrzymała już kilka atrakcyjnych kontraktów reklamowych, co sprawiło, że jej sytuacja finansowa diametralnie się zmieniła. Wieniawa zarabia kokosy na reklamach, jest główną ozdobą stołecznych eventów, zagrała nawet epizod w filmie Patryka Vegi. Zatem jej kariera rozwija się z siłą wodospadu.

Aktorka uważnie śledzi polski show-biznes. Z pewnością nie umknęło jej pojawienie się w branży wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia – Roksany Węgiel. 14- latka po swoim triumfie podczas finału dziecięcej Eurowizji przeżywa prawdziwy wybuch sławy i popularności. Z tej okazji Julia została zapytana o swoją młodszą koleżankę. Nie była jednak pełna euforii oraz zachwytów, które przejawiają obecnie media plotkarskie.

Julka bardzo chłodno wypowiedziała się na temat kariery i stylu nastolatki. Swoją opinię wyraziła w krótkim wywiadzie dla Party:

Jeżeli chodzi o jej wizerunek i to, że czasami Roxie jest ubrana nieodpowiednio do swojego wieku, ok być może zaliczyła kilka wpadek. Na moje oko powinna mieć inny styl, bardziej cool, przypominający nastolatkę. Ale nie uważam żeby obecnie wyglądała jak stara malutka, myślę jednak, że ogólnie wygląda dobrze. Jej wpadki modowe to raczej wina menadżerów czy też wytwórni, która się nią zajmuje. Ona jest jeszcze bardzo młoda, sama nie wie do końca kim chce być, pewnie wie, że chce śpiewać, ale nie ma swojego wyrobionego stylu, nie zna show biznesu, nie wie z czym to wszystko się je. Moim zdaniem dajmy Roksanie jeszcze dwa lata i wówczas jako 16-latka podbije show-biznes totalnie – powiedziała.

Zgadzacie się z Julką?

Julia Wieniawa z wielkim przytupem żegna się z niemiecką marką obuwniczą! Jej ostatnia sesja przejdzie do historii!

Julia Wieniawa dla swojej wielkiej kariery porzuciła szkołę?! Gwiazda zdradziła jak jest naprawdę [WIDEO]

Julia Wieniawa była świadkiem brutalnego napadu podczas Marszu Równości! Przerażona aktorka zdała relację z tego dramatu! [WIDEO]


Julia Wieniawa i Roksana Węgiel

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w kolorowych getrach na imprezie blogerów

Roksana Węgiel w kolorowych getrach na imprezie blogerów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×