Szukaj

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem, ale czy ma nowego chłopaka? Już nie ma żadnych wątpliwości

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Czy na jej drodze pojawił się już nowy ukochany? W tej kwestii żadnych wątpliwości nie mają znajomi aktorki. Zobacz, co zdradzili w rozmowie z Faktem. 
Julia Wieniawa rozstała się z Baronem

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem

Julia Wieniawa i Baron spotykali się od lutego. Chociaż para początkowo ukrywała swój związek, zakochani z czasem zaczęli publikować wspólne zdjęcia, a także pojawiali się na branżowych imprezach, gdzie błyskawicznie ściągali uwagę fotoreporterów. Plotkowano, że dzięki Julii stawki Barona za udział w imprezach znacząco wzrosły.

W ostatnim czasie zakochani nie pojawiali się wspólnie, co wywołało lawinę spekulacji na temat ich rozstania. Oliwy do ognia dolewał fakt, że Julia nie siedziała w domu, a nadrabiała towarzyskie zaległości. Na dodatek do sieci wypłynęło zdjęcie, na którym Wieniawa przytula się do Michała Trzeciakowskiego.

Zobacz: Julia Wieniawa bez Barona imprezuje ze swoim eks! Na Instastory pojawiło się dwuznaczne zdjęcie, które szybko skasowano. W sieci krąży screen

Julia Wieniawa i Michał Trzeciakowski mają romans?

Julia Wieniawa i Michał Trzeciakowski mają romans?

Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Baronem

Niemal natychmiast w mediach zaczęły pojawiać się informację, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń. Błyskawicznie zaprzeczył temu Michał, który wydał ostre oświadczenie. Wtórowała mu Wieniawa, która w rozmowie z Vogule Poland przyznała, że rozstanie z Baronem jest prawdą, ale poza przyjaźnią między nią, a Trzeciakowskim nic nie ma:

Tak, rozstaliśmy się, ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć – skomentowała Wieniawa.

Zobacz: „Julia Wieniawa i Baron rozstali się”! Tabloid ujawnił powody. To koniec miłości?

Skoro nie Michał, czy gwiazda ma na oku kolejnego mężczyznę? Na ten temat w Fakcie niedawno wypowiedziała się znajoma gwiazdy. Wyznała, że Julka w najbliższym czasie, nie zamierza poznawać nowego partnera. Chce odpocząć:

Ostatnie czego teraz chce, to ładować się w nowy związek. Co prawda boi się samotności, ale pragnie odpocząć, oczyścić głowę i serce. Woli poczekać, zanim da szansę kolejnemu chłopakowi.

Wcale się Julce nie dziwimy.

Zobacz: Kulisy rozstania Julii Wieniawy i Barona. Kto kogo zostawił i dlaczego? To było do przewidzenia


Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×