Julia Wieniawa ubrała się tak samo jak Kim Kardashian. Wszystko na potrzeby promocji nowego biznesu

Julia Wieniawa jak Kim Kardashian

Julia Wieniawa jak Kim Kardashian

Julia Wieniawa na Instagramie promuje swoją firmę odzieżową. Nie można się oprzeć porównywaniu jej zdjęcia do tych, które publikuje Kim Kardashian. Wróżymy kolejny sukces aktorki.

To, że Julia Wieniawa kocha modę, to nie jest żadna tajemnica. Jej Instagram obfituje w piękne stylizacje, niekiedy klasyczne, ale nie brakuje tam też szaleństwa. Młoda aktorka może się poszczycić idealną sylwetką, więc garderoba leży na niej jak na modelce. Postanowiła więc zainwestować w kolejny biznes – tym razem związany z ubraniami. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, które ma promować firmę i nie można się oprzeć przed porównaniem zdjęcia do tych, które publikuje Kim Kardashian.

Julia Wieniawa promuje nowy biznes ubrana jak Kim Kardashian

Julia Wieniawa stosunkowo niedawno promowała własną markę kosmetyków wegańskich Jusee. Powoli dozowała informacje na temat produktów, a gdy już ruszyła, została entuzjastycznie przyjęta przez klientki – piękne opakowania i dobry skład szybko zjednały uznanie kobiet.

O jej firmie odzieżowej plotkuje się już od jakiegoś czasu, a to za sprawą reakcji czujnych fanów. Po tym, jak gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z wyjazdu w góry, na którym pozuje w obcisłym sportowym komplecie w kolorze taupe z wyciętymi plecami, nie mogło już być wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Firmy nie oznaczyła, ale obserwujący, którzy zasypywali ją pytaniami o sklep, w którym kupiła strój, dopatrzyli się na legginsach napisu Lemiss. Szybko wywnioskowali, że to może być nowa firma Wieniawy, ale dopiero teraz pojawiło się zdjęcie z oznakowaniem marki na profilu Julii.

W @lemissofficial chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania- budować społeczność, w ramach której będziecie mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach: poszukiwanie harmonii w codzienności, troska o zdrowie, kształtowanie świadomości i branie życia w swoje ręce.

Nie można się oprzeć porównaniu zdjęcia, z tymi, które pokazuje Kim Kardashian, żeby promować swoją kolekcję bielizny modelującej Skims.

Nie oznacza to, że Julia Wieniawa będzie w swojej ofercie miała tylko bieliznę. W sieci można wyszukać informacje, że będzie sprzedawała dresy i imprezowe sukienki w stylu aktorki. Jednak projektantka, Roma Yanota, która współtworzy Lemiss, znana jest z bycia mistrzynią w konstruowaniu płaszczy i kurtek, asymetrycznych marynarek i pięknych sukienek w stylu skandynawskim.

Julia oficjalnie dołączyła więc do gwiazd, które zdecydowały się na własne marki modowe. Już nie możemy się doczekać efektów.


Julia Wieniawa promuje swoją firmę

Julia Wieniawa promuje swoją firmę

Kim Kardashian i jej kolekcja Skims

Kim Kardashian i jej kolekcja Skims

Kim Kardashian i jej kolekcja Skims

Kim Kardashian i jej kolekcja Skims

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×