Szukaj

Julia Wieniawa ma poważne problemy ze zdrowiem nie tylko przez Hashimoto! Przerażeni fani wstrzymali oddech! Co się z nią dzieje?!

Julia Wieniawa szybki sukces przypłaciła problemami zdrowotnymi. Co jej dolega? O wszystkim 20-letnia aktorka opowiedziała na łamach magazynu Gala. Jej słowa zaniepokoiły fanów.
Julia Wieniawa - wywiad dla Gali

Julia Wieniawa prowadzi intensywny tryb życia. Aktorka nie tylko pojawia się na planach serialowych, ale także regularnie gości na branżowych imprezach, bierze udział w sesjach zdjęciowych, koncertuje i spełnia się jako partnerka jednego z najpopularniejszych muzyków w kraju. Młoda gwiazda w każdym zadaniu, którego się podejmuje, daje z siebie sto procent:

Ambicje mam ogromne i chcę jeszcze więcej. Marzę o tym, by grać w największych produkcjach, i będę dążyć do tego, by tak się stało. W każdym projekcie daje z siebie wszystko. Ale wierzę, że to, co teraz robię, to dopiero przedsmak tego, na co mnie stać – wyznała Julia Wieniawa rozmowie z Galą. 

Aktorka szybki sukces przypłaciła poważnymi problemami ze zdrowiem. 20-latka w rozmowie z dwutygodnikiem przyznała się do poważnych kryzysów emocjonalnych:

Najpierw mnóstwo wysiłku wkładałam w to, by połączyć szkołę z pracą. Później była matura i nagła popularność, w której nie potrafiłam się odnaleźć. Na początku kariery miałam wiele kryzysowych sytuacji, wypłakałam wiele łez. Do tego dochodził brak snu, nieregularne odżywianie się. Pęd za karierą musiał odbić się na moim zdrowiu.

Wieniawa dowiedziała się, że ma Hashimoto, chorobę autoimmunologiczną, która ściśle wiąże się z osłabieniem układu odpornościowego. Z tego powodu gwiazda Rodzinki.pl całkowicie zmieniła styl życia, nie tylko uważając na to co je, ale także będąc pod stałą opieką specjalistów:

Na każdym kroku pilnuję, by sobie nie zaszkodzić. Próbuję cofnąć tę chorobę, bo wiem, że da się to zrobić.

Trzymamy kciuki, żeby to się udało!

Zobacz: Julia Wieniawa chłodno oceniła styl Roksany Węgiel. Opowiedziała o modowych wpadkach młodej gwiazdy

Zobacz: Dziewczyna Antka Królikowskiego niedługo wygryzie Julię Wieniawę! Na swoim Instagramie pozuje jak zawodowa modelka!

Zobacz: Julia Wieniawa była świadkiem brutalnego napadu podczas Marszu Równości! Przerażona aktorka zdała relację z tego dramatu! [WIDEO]


Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×