Julia Wieniawa potwierdziła związek z Baronem! Jej słowa mogą zaboleć Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła nowy związek. Aktorka w bardzo wylewnym wywiadzie zdradziła dlaczego woli umawiać się ze starszymi mężczyznami i wyjawiła co najbardziej pociąga ją w nowej relacji. Antek Królikowski nie będzie zadowolony.

Julia Wieniawa jesienią 2018 roku rozstała się po dwóch latach związku z Antkiem Królikowskim. Długo nie była sama – od jakiegoś czasu spotyka się z Baronem, seksownym gitarzystą Afromental. Ich związek budzi ogromne kontrowersje, ponieważ Aleksander jest starszy od młodziutkiej ukochanej o 15 lat. Ta różnica wieku miała podobno niepokoić nawet mamę gwiazdy, której nie podobało się, że córka spotyka się z tak dojrzałym mężczyzną. Nie wygląda jednak na to, by Julia przejmowała się podobnymi obawami ze strony kogokolwiek.

W rozmowie z jednym z tabloidów aktorka potwierdziła, że jest w nowym związku i zdradziła, że uwielbia starszych mężczyzn:

Od starszych mężczyzn mogę się dużo nauczyćSą doświadczeni życiowo i zawodowo, dajemy sobie nawzajem same fajne bodźce. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać. Z facetem, z którym się teraz spotykam, jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym. A tak w ogóle to wolę starszych facetów, bo młodsi łamią serca. – wyjawiła w rozmowie z Faktem

To wyznanie na pewno nie spodoba się Antkowi Królikowskiemu, który – choć i tak starszy od Julii – ostatecznie pozostaje osobą młodszą od Barona. Bardziej doświadczony muzyk Afromental najwyraźniej odpowiada Julii dużo bardziej niż aktor aspirujący do miana polskiego Brada Pitta.

Myślicie, że odpowie jej w równie zawoalowany sposób?

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron całują się w nocnej knajpie! Ten widok rozpali wszystkich fanów ich ognistego romansu!

Zobacz: Rozczulona Julia Wieniawa zachwycona zachowaniem Barona. “To dodawało mi otuchy” [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa pokochała głębokie dekolty! Tak odważnie jeszcze nie było!

 


Julia Wieniawa i Baron całują się przy stole. Wszystko obserwowali paparazzi

Julia Wieniawa i Baron całują się przy stole. Wszystko obserwowali paparazzi

Impreza Magnum - go?cie

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 11.04.2019 IMPREZA MAGNUM N/Z: JULIA WIENIAWA BARON

Julia Wieniawa kusiła ciałem jak nikt inny

Julia Wieniawa kusiła ciałem jak nikt inny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×