Szukaj

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Baronem?! Opublikowała poruszający wpis: „Nie ma nic bardziej bolesnego, niż…”

Julia Wieniawa i Baron rozstanie

Julia Wieniawa i Baron rozstanie

Julia Wieniawa i Baron – czy to już przeszłość? Wypaliło się uczucie jednej z najgorętszych par ostatniego czasu? Ostatni wpis aktorki na Instagramie zdaje się potwierdzać rozstanie. Zobaczcie, co napisała. 

Julia Wieniawa i Baron spotykali się od lutego. Chociaż para początkowo ukrywała swój związek, zakochani z czasem zaczęli publikować wspólne zdjęcia, a także pojawiali się na branżowych imprezach, gdzie błyskawicznie ściągali uwagę fotoreporterów. Plotkowano, że dzięki Julii stawki Barona za udział w imprezach znacząco wzrosły. W ostatnim czasie zakochani nie pojawiali się wspólnie, co wywołało lawinę spekulacji na temat ich rozstania. Oliwy do ognia dolewał fakt, że Julia nie siedziała w domu, a nadrabiała towarzyskie zaległości.

Ostatnio, na swoim Instagramie opublikowała post, który zdaje się być ostatecznym potwierdzeniem na temat rozstania pary.

Zmiany są bolesne. Ale nie ma nic bardziej bolesnego, niż tkwienie w miejscu, do którego się nie należy – napisała Julia Wieniawa po angielsku.

Zobacz: Julia Wieniawa bez Barona imprezuje ze swoim eks! Na Instastory pojawiło się dwuznaczne zdjęcie, które szybko skasowano. W sieci krąży screen

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron rozstali się”! Tabloid ujawnił powody. To koniec miłości?

Wcześniej Wieniawa, w rozmowie z Vogule Poland przyznała, że rozstanie z Baronem jest prawdą, jednocześnie dementowała, jakoby spotkania z przyjaciółmi, zwłaszcza mężczyznami, miały jakiś związek z tym faktem:

Tak, rozstaliśmy się, ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć – skomentowała Wieniawa.

Wpis na Instagramie aktorki zdaje się potwierdzać, że miedzy Julia i Baronem, po prostu wygasło uczucie. Naturalnym więc  krokiem było rozstanie. Co na temat wyznania piszą obserwujący? Zdają się być bardziej skupieni na urodzie idolki i pięknej fotografii, na której aktorka pokazuje piękne ciało, niż na przesłaniu.

  • Piękna.
  • Cudowna!
  • Śliczne zdjęcie!
  • Cudo!
  • Prześliczna – piszą internauci.

Tylko niewielka grupa odniosła się do przesłania postu, zgadzając się z Julia Wieniawą. Cóż, przed aktorką nowy rozdział życia, a patrząc na fotografię, długo nie będzie singlem.

Zobacz: Kulisy rozstania Julii Wieniawy i Barona. Kto kogo zostawił i dlaczego? To było do przewidzenia


Tak całuje Baron. Julia Wieniawa wyglądała na zachwyconą

Tak całuje Baron. Julia Wieniawa wyglądała na zachwyconą

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×