Julia Wieniawa w trakcie rajskich wakacji wrzuciła do sieci komunikat o uzależnieniu. Fani są przerażeni! To schorzenie dewastuje zdrowie

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zaniepokoiła fanów. Pojechała na wakacje i poruszyła w social mediach temat uzależnienia. Jakiego dokładnie...?

Julia Wieniawa zaczynała jako aktorka. Sławę przyniosła jej rola Pauliny w Rodzince.pl. Później przyszła pora na kolejne występy, w tym w produkcjach, takich jak: W lesie dziś nie zaśnie nikt, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, Small World, Jak pokochałam gangstera, Sala samobójców. Hejter. Z czasem zaczęła próbować sił na innych polach. Założyła własną firmę i zaczęła tworzyć muzykę. W czerwcu ukazał się jej debiutancki album – Omamy, który uplasował się na 4. miejscu na liście sprzedaży OLiS.

W ostatnich tygodniach o 23-latce było głośno za sprawą rozstania z partnerem, Nikodemem RozbickimSuper Express ustalił, że drogi pary rozeszły się przez brak czasu. Rzadko widywali się i to pomimo tego, że mieszkali razem.

Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu – powiedział SE znajomy aktorów.

Od kilku dni Julia leczy złamane serce na wakacjach na Mauritiusie.

Julia Wieniawa o uzależnieniu. Co przekazała fanom?

Nawet na wakacjach nie zechciała trochę odpocząć od fanów i raz po raz zasypuje ich nowym contentem. Wrzuciła na Instastory zdjęcie opalonych nóg. Do gorącej fotki dorzuciła definicję tanoreksji, czyli uzależnienia od opalania.

Tanoreksja (z ang. 'to tan' – 'opalać się', ang. tanning dependence) – uzależnienie polegające na ciągłej chęci opalania się, najczęściej występujące u młodych kobiet – brzmiał zacytowany przez Julię fragment z Wikipedii.

Mamy nadzieję, że udostępnienie tego opisu to tylko format żartu, ponieważ tanoreksja jest bardzo niebezpieczna. Uzależnienie zwiększa niebezpieczeństwo wystąpienia raka skóry. Ponadto źle wpływa na kondycję skóry i wywołuje przebarwienia.

Słyszeliście kiedyś o tym problemie?


Julia Wieniawa o uzależnieniu

Julia Wieniawa o uzależnieniu

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×