Julia Wieniawa pierwszy raz pokazała kuchnię. Ma różową lodówkę i dodatki z najwyższej półki

Julia Wieniawa w kuchni

Julia Wieniawa w kuchni

Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda jej kuchnia. To imponujące wnętrze z wieloma kosztownymi dodatkami. Aktorka zrobiła sobie sesję zdjęciową przy fikuśnej lodówce. 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w kraju. Nawet podczas pandemii nie może narzekać na brak zajęć. Cały czas informuje o kolejnych projektach, w których bierze udział. Podobno w ostatnich miesiącach „przytuliła” 1,5 miliona złotych, co stawia ją na pierwszym miejscu najlepiej zarabiających polskich aktorek 2020 roku.

21-latka ostatnich kilka miesięcy zdecydowanie może zaliczyć do bardzo udanych. Na swoim koncie ma występ w uwielbianym programie Taniec z Gwiazdami, w którym udało jej się dojść aż do ścisłego finału. Na początku listopada premierę miała reklama Apartu z jej udziałem. Niedawno Julia zadebiutowała także na deskach teatru, a za swoją rolę zebrała sporo pochwał. Kilka miesięcy temu wystartowała też z własną marką kosmetyczną Jusee, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Młoda gwiazda zgromadziła dzięki swojej ciężkiej pracy całkiem spory majątek. Na tyle duży, że niedawno mogła sobie pozwolić na kupno kolejnego apartamentu. Julia ma już trzy mieszkania w stolicy. Latem stała się właścicielką imponującej rezydencji na warszawskim Żoliborzu. W nowym lokum cały czas trwają prace remontowe. Wiemy już jednak, jak wyglądają ogromny taras ze sporą ilością roślin oraz piękna łazienka. A jak Julia urządziła swoje pierwszego gniazdko, w którym wciąż mieszka. Szczególnie w kuchni nie brakuje luksusowych dodatków.

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki temu możemy podglądać, jak prezentuje się jej otoczenie. Julia często pokazuje swoje wnętrza, jednak do tej pory mogliśmy oglądać tylko jej salon i imponującą garderobę. Tym razem Julia strzeliła sobie sesję fotograficzną w kuchni. Przy okazji możemy podejrzeć, jak urządziła tę przestrzeń. Gwiazda do zdjęć włożyła marynarkę w kolorze swojej fikuśnej lodówki.

W kuchni aktorki widzimy klasyczne, szare meble z pięknym, dębowym blatem. Na podłodze błyszczy drewniany parkiet. Wszystko idealnie podkreślają białe ściany, które stanowią piękne tło dla całej aranżacji. Jednak szczególną uwagę zwraca różowa lodówka w stylu retro firmy SMEG.

Za taki sprzęt trzeba zapłacić około 7 tysięcy złotych. Julka wybrała także elektryczny czajnik tej marki, który kosztuje około 600 zł. W kuchni aktorki nie brakuje też kilku roślin, a na półkach pokaźnej kolekcji suplementów.

Jak wam się podoba? W galerii znajdziecie także zdjęcia z pozostałych wnętrz jej pierwszego mieszkania.


Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×