Julia Wieniawa zakończyła rok w ramionach Nikodema: „My love”. Tak romantycznie jeszcze nie było

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa spędziła sylwestra na kameralnej domówce. Gwiazda była otoczona najbliższymi przyjaciółmi i tonęła w objęciach swojego ukochanego. Było bardzo romantycznie.

Julia Wieniawa była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd mijającego roku. Młoda aktorka nawet w czasie pandemii nie mogła narzekać na brak pracy i nowych kontraktów. Mogliśmy ją zobaczyć na parkiecie Tańca z Gwiazdami, gdzie dotarła aż do finału, po raz pierwszy wystąpiła na deskach teatru oraz nagrała nowy singiel. Postanowiła spełniać także swoje marzenia. Jednym z nich była własna marka kosmetyczna.

21-latka wystartowała z własną kolorówką. Zaledwie kilka tygodni później pokazała fanom pierwsze projekty swojej sportowej linii ubrań. Pod koniec roku miał także premierę najnowszy film z jej udziałem, a w międzyczasie Julia zdążyła kupić także nowe mieszkanie. To już jej trzecie lokum.

Stary rok gwiazda żegna zatem z uśmiechem na twarzy. Dodatkowo jej życie prywatne również nabrało rumieńców. Od kilku tygodni media rozpisują o relacji, jaka łączy ją z Nikodemem Rozbickim. Plotki o związku aktorskiej pary już od dawna pojawiały się w mediach. Jednak dopiero niedawno zakochani oficjalnie potwierdzili, że łączy ich coś więcej.

Sylwester 2020: Julia Wieniawa w ramionach Nikodema Rozbickiego

Pod koniec roku młoda, zaabsorbowana gwiazda znacznie zwolniła. Grudzień upłynął jej pod znakiem wypoczynku. Najpierw wybrała się z ukochanym w góry, a później wygrzewali się na Zanzibarze. Do Polski wrócili tuż przed Bożym Narodzeniem i razem spędzili święta. Nowy rok również przywitali w duecie.

Wczorajszego wieczoru aktorka pokazała swoje przygotowania do imprezy sylwestrowej. Tej nocy miała na sobie małą czarną, która wyeksponowała jej wszystkie atuty, czyli zgrabne nogi, smukłą talię i ponętny biust.

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa – sylwester 2020

Gwiazda w ostatnią noc grudnia 2020 postanowiła pokazać fanom, jak spędziła czas w objęciach swojego ukochanego. Razem bawili się na kameralnej domówce. Nie zabrakło oczywiście zdjęcia, na którym czule się obejmowali i patrzyli sobie głęboko w oczy. Ten kadr podpisała jedynie:

Moja miłość.

Zdjęcie opatrzyła także serduszkiem. Ich związek z początkiem roku nabiera jeszcze większych rumieńców.


Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×