Wypasiony penthouse Julii Wieniawy ma poważne wady. Gwiazdę czeka kolejny remont, a dopiero co się wprowadziła!

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa dopiero co skończyła remont i wprowadziła się do pięknego apartamentu. Aktorka od nowa musiała wezwać fachowców. Podczas upałów doszło do sporych zniszczeń. 

Julia Wieniawa to najbardziej rozchwytywana i jedna z najlepiej opłacanych gwiazd młodego pokolenia. W show-biznesie zadebiutowała jako nastolatka i szybko dorobiła się sporego majątku. Młoda aktorka ma na swoim koncie wiele ról filmowych, serialowych, a ostatnio zadebiutowała także w teatrze. Pojawia się na branżowych imprezach, udziela wywiadów i występuje w reklamach. Zarobione pieniądze umiejętnie pomnaża i otwiera własne biznesy.

Od kilku miesięcy sprawdza się jako właścicielka marki kosmetyków kolorowych i linii odzieżowej. Produkty, które sprzedaje, cieszą się sporym powodzeniem wśród klientek, dlatego młoda gwiazda może liczyć na kolejne zyski. Pieniądze, które zarabia, bardzo mądrze inwestuje w nieruchomości. W młodym wieku stała się właścicielką trzech mieszkań w stolicy.

Julia Wieniawa pokazała wady swojego apartamentu

Gwiazda w zeszłym roku kupiła piękny apartament w stolicy. To już kolejne mieszkanie, które nabyła za własne pieniądze. Dwupoziomowe lokum w Warszawie przeszło gruntowny remont, który trwał kilka miesięcy. Julia wszystkie prace relacjonowała na Instagramie. Pokazywała plany i projekty, a także chwaliła się postępami. Gdy w końcu mogła się wprowadzić, równie chętnie oprowadziła fanów po pięknych wnętrzach.

Aktorka zadbała o każdy szczegół. W mieszkaniu połączyła nowoczesną aranżację ze stylem boho. Nie brakuje tutaj ciekawych dodatków i designerskich mebli. W apartamencie Julii znajduje się także mnóstwo zieleni i ogromny taras wypełniony egzotycznymi roślinami, które pomógł jej wybierać sąsiad – Marcin Tyszka.

Szczególną uwagę w apartamencie zwracała kuchnia. Julia postawiła tam jasne meble, drewniane dodatki i nowoczesny sprzęt agd. W centralnym miejscu tuż nad okazałą wyspą wisiał złoty okap. Teraz w tym miejscu znajduje się ogromna dziura w suficie, którą Julka pokazała w sieci.

Żeby życie miało smaczek raz na wozie pod wozem i czasem trzeba zrobić dziurę w suficie. Nie ma to jak zalana kuchnia, bo spieprzyła mi się klimatyzacja akurat w najbardziej upalne i duszne dni. A dopiero co cieszyłam się skończonym remontem Ahhhh – napisała na Instagramie.

Wygląda na to, że Julkę czeka kolejny remont w penthousie. Miejmy nadzieję, że fachowcy szybko uporają się z klimatyzacją i uszkodzeniami, które zrobiła.


Julia Wieniawa pokazała uszkodzone mieszkanie

Julia Wieniawa pokazała uszkodzone mieszkanie

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×