Julia Wieniawa zdecydowała się na popularny zabieg upiększający. Pokazała twarz tuż po. Jest efekt?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pokazała się z obklejoną plastrami twarzą. Jaki zabieg zafundowała sobie aktorka?

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Swoją karierę przed kamerami zaczęła, gdy była nastolatką. Pojawiła się w uwielbianym serialu Rodzinka.pl, gdzie brawurowo wcieliła się w Paulę. Ta rola otworzyła jej furtkę do wielkiej sławy. Zaczęła pojawiać się w kolejnych hitowych produkcjach, a fani dosłownie oszaleli na jej punkcie.

Do tego okazało się, że jest wszechstronnie utalentowana i zajęła się także muzyką, a także pojawia się w teatrze. Ma też głowę do interesów i nie tylko założyła własną markę odzieżową, ale także inwestuje w nieruchomości.

Młoda aktorka jest też popularna influencerką, a jej profil na Instagramie podpatruje już ponad 2 miliony internautów. To im Wieniawa zdaje relacje z tego, co u niej słychać. Między innymi zdradza sekrety urody. Tym razem podzieliła się zdjęciem po jednym z zabiegów.

Julia Wieniawa z zaplastrowaną twarzą

Julia Wieniawa znana jest z tego, że bardzo dba o urodę i figurę. Praktykuje jogę, uczęszcza na siłownię, a także dba o dietę. W końcu jej zawód w tym zakresie jest bardzo wymagający.

Wieniawa opublikowała na Instastory zdjęcie, które zostało wykonane tuż po popularnym zabiegu upiększającym. Twarz aktorki cała jest pokryta plastrami. Julia nie ma na nim makijażu, a jej twarz pokrywają różowe plastry.

After kobido – podpisała zdjęcie.

Co to za zabieg? Sięga do naturalnej medycyny i jest alternatywą liftingu. To japońska technika masażu, która wywodzi się ze starożytności. Polega na pozbyciu się napięć, które uniemożliwiają właściwe funkcjonowanie mięśni twarzy.

Wygląda na to, że Julia stawia na naturalne metody poprawiania urody. Przyznała w jednym z wywiadów, że na razie nie korzysta z medycyny estetycznej, ale nie wyklucza jednak, że w przyszłości to się zmieni.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem. Zdjęcia paparazzi

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odkąd ogłosili, że są parą, kilka razy pokazali się wspólnie na czerwonym dywanie. Nie unikali też wywiadów. Wyglądali na parę dobraną wręcz idealnie, więc gdy w ubiegłym roku potwierdzili na rozstanie, nieźle wszystkich zaskoczyli.

Wielu nie wierzyło w to, że ich ulubieńcy już nie są razem, a od czasu do czasu wskazywano dowody, że Julia i Nikodem do siebie wrócili. Niedawno pojawiły się kolejne zdjęcia paparazzi, na których można zobaczyć, że nadal coś ich łączy. Podczas 30-lecia Polsatu aktorzy trzymali się za ręce i razem opuścili imprezę.

Także po premierze sztuki Gra mieli sobie okazywać wiele czułości. Według relacji paparazzi razem wyszli z teatru i poszli do hotelu Sheraton, a potem do klubu Plan B. Po wyjściu z lokalu także razem wsiedli do taksówki, która zawiozła ich do apartamentu aktorki na Żoliborzu. Nie brakowało namiętnych pocałunków, co zostało uwiecznione na zdjęciach.

Czy do siebie wrócili? Na razie niczego jeszcze nie potwierdzili, ale to już kolejny raz, gdy zostali przyłapani razem.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni niech korzystaja póki mogą każdy głupi wie że pierścień w studni ma 50cm a trzymanie węża do wody i gniazdka równa się czarne gołębie jaka ty głupia jesteś już nigdy tego nie zrobię amen ha ha i to tyle

  • MS. pisze:

    Pięknie. Są młodzi, niech korzystają z życia, niech osiągają swoje cele, niech się kochają. Życzę im wszystkiego najlepszego!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×