Julia Wieniawa zrobiła się na łyso! Gwiazda opublikowała zdjęcia. To nie jest charakteryzacja do kolejnej roli

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa opublikowała na Instastories zdjęcia, od których fanom zrobiło się gorąco. Nie chodzi tutaj o pokazywanie ciała, a jej głowę całkowicie pozbawioną włosów.

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk rodzimego show-biznesu. Gwiazda trafiła na czołówki gazet już jako nastolatka. Drogę do kariery otworzył jej udział w serialu Rodzinka.pl. Sitcom Dwójki o perypetiach rodziny Boskich bił rekordy oglądalności, co przysporzyło sporą popularność wszystkim aktorom, którzy pojawili się na planie. Julka doskonale wykorzystała nadarzającą się okazję i na stałe zaistniała w świecie filmu. Po kilku latach nie może opędzić się od kolejnych zawodowych propozycji. Spory w tym udział ma zapewne jej mama, która jest również menadżerką młodej gwiazdy.

Aktorka jest kobietą wielu talentów. Rozwija nie tylko swoją karierę przed kamerami, ale miała już okazję zadebiutować w teatrze, za co zebrała same pochlebne recenzje. Jest także uzdolnioną wokalistką, a ostatni przebój, który nagrała razem z Maciejem Musiałowskim, bije rekordy wyświetleń na platformie YouTube. Piękna ballada o miłości podbiła serca fanów już w dniu premiery.

Julia Wieniawa pokazała się bez włosów

Julka jest również jedną z najpopularniejszych gwiazd na Instagramie. Młoda aktorka chce być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dlatego na bieżąco pokazuje to, co u niej słychać. Na jej profilu nie brakuje kolejnych kadrów, czy zamieszczanych przez nią filmików. Nie tylko informuje o wszystkich zawodowych projektach, ale chętnie pokazuje, jak spędza czas wolny od pracy.

Aktorka chętnie pokazuje się także w różnych stylizacjach. Ma znakomite wyczucie mody i zdecydowanie jest fanką stylu retro, co wielokrotnie podkreślała. Ostatnio na jej profilu pojawiły się kadry, na których mogliśmy zobaczyć ją bez włosów. Po chwilowej konsternacji można jednak zobaczyć, że jest to efekt nałożonego na zdjęcia filtra. Na kolejnych snapach Julka znowu zachwyca swoimi długimi i lśniącymi włosami. Trzeba przyznać, że te kadry mogły mocno zaniepokoić fanów.

Zdjęcia „łysej” Julki zobaczycie w naszej galerii.


Julia Wieniawa łysa

Julia Wieniawa łysa

Julia Wieniawa łysa

Julia Wieniawa łysa

Julia Wieniawa z zieloną torebką Bottega Veneta

Julia Wieniawa z zieloną torebką Bottega Veneta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×