Szukaj

Julia Wieniawa pokazała romantyczne zdjęcie pocałunku z wakacji! Ale zaraz… To nie jest Baron!

Julia Wieniawa pochwaliła się niezwykle romantycznym zdjęciem z bajkowych wakacji w Cape Verde. Gwiazda pokazała scenę z czułym pocałunkiem na tle oceanu. Nie całowała jednak Barona! Kto towarzyszył jej na zdjęciu?
Julia Wieniawa jeździ konno na wakacjach

Julia Wieniawa kilka miesięcy temu rozstała się z Antkiem Królikowskim. Para była ze sobą przez dwa lata, ale jesienią 2018 roku ich relacja nie podniosła się po kryzysie, jaki towarzyszył im ponoć od późnej wiosny. Choć na początku wydawało się, że pozostaną przyjaciółmi, kąśliwe komentarze w social mediach szybko zweryfikowały te doniesienia. Aktorka nie rozpaczała zresztą bardzo długo. Zaledwie kilka tygodni później zaczęła spotykać się z Baronem, przystojnym gitarzystą Afromental.

Para wyjechała razem na rajskie wakacje, a później we włoskie góry. Niedawno zadebiutowali razem na imprezie modowej i potwierdzili swój związek w bardzo zawoalowany sposób. Fani nie mają żadnych wątpliwości – Julia jest szczęśliwa i kwitnie w nowej relacji. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z wakacji w Capo Verde, podczas których towarzyszył jej Baron. Gwiazda została uchwycona podczas romantycznej konnej przejażdżki brzegiem oceanu. Pokazała też urocze zdjęcie, na którym całuje białego wierzchowca, na którym jeździła po plaży. Te zdjęcia mógł zrobić tylko jej ukochany i trzeba przyznać, że ma oko do szczegółów i smykałkę do fotografii.

Jak myślicie, zostaną kolejną power couple polskiego show-biznesu, czy będą trzymali swój związek pod kluczem?

Zobacz: Julia Wieniawa używa taniego kosmetyku do makijażu! Kosztuje tylko 13 złotych! Internautów aż ścięło z nóg!

Zobacz: Ile ważą najpiękniejsze gwiazdy? Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Kasia Warnke zdradziły swój sekret [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa potwierdziła związek z Baronem! Jej słowa mogą zaboleć Antka Królikowskiego


Czy Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie?

×