Szukaj

Julia Wieniawa strzeliła sesję w garderobie. Bałagan na półkach widać gołym okiem

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa postanowiła  pokazać w sieci kolejne zakątki swojego nowego mieszkania. Zrobiła sobie sesję w garderobie, ale fani patrzą tylko na bałagan w szafach. 

Julia Wieniawa nowy rok rozpoczęła od przeprowadzki do swojego nowego apartamentu. Przypomnijmy, że młoda przedsiębiorcza gwiazda jest właścicielką już trzech mieszkań w stolicy. Ostatni zakup był warty aż 2 miliony złotych, a relacją z wykańczania wnętrz aktorka chętnie dzieliła się w sieci. Gwiazda dorobiła się pierwszego lokum, gdy była jeszcze nastolatką. Teraz umiejętnie mnoży swój majątek, a wszystkie zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Julia dobrze zarabia, nie tylko grając w serialach, filmach i reklamach. Doskonale sobie radzi prowadząc także własne biznesy. W zeszłym roku wystartowała z własną firmą kosmetyczną, a kilka miesięcy później pochwaliła się swoją marką odzieżową.

Teraz młoda gwiazda może się cieszyć w pełni swoim pięknym apartamentem. Wiadomo, że ma w nim ogromną kuchnię z wyspą i złotym okapem i coraz częściej znajduje czas na gotowanie. Razem z ukochanym Nikodemem Rozbickim przygotowują tam posiłki na swoje domowe randki. Gwiazda pochwaliła się też piękną różową łazienką, oraz imponującym tarasem, który jest pełen zieleni.

Julia Wieniawa pokazała garderobę

W nowym mieszkaniu Julii nie mogło oczywiście zabraknąć sporych rozmiarów garderoby. Aktorka uwielbia modę i ma w swojej szafie prawdziwe perełki z najlepszych domów mody. Gwiazda postanowiła zrobić sobie mini sesję zdjęciową, a przy okazji pokazała, gdzie trzyma swoją imponującą kolekcję ubrań.

Widzimy, że jej garderoba jest sporych rozmiarów, a od podłogi do sufitu zabudowana jest pólkami, szufladami i wieszakami. Całe wnętrze jest urządzone w białym kolorze, a na podłodze znajdują się dywany w zwierzęcy print. Nie zabrakło też wygodnej zielonej pufy.

Mimo moich ostatnich dużych porządków w szafie przy okazji przeprowadzki, postanowiłam ponownie przejrzeć swoje rzeczy. 

Fani podziwiają piękną garderobę swojej ulubienicy, ale nie da się nie zwrócić uwagi na spory bałagan na półkach i wieszakach. Widać, że nie ma tam żadnego ładu i składu, a rzeczy są upchane przypadkowo.

  • A czemu taki bałagan w tej szafie?
  • Ale mogłabym przyjść poukładać. U mnie musi być równiutko.
  • Poskładaj sobie sweterki w rulony, będą ładniej wyglądać w szafie niż takie poupychane.

Jak widać, obserwatorzy Julki nie tylko zainteresowali się bałaganem, ale dają jej też dobre rady, jak utrzymać porządek.


Julia Wieniawa pokazała garderobę

Julia Wieniawa pokazała garderobę

Julia Wieniawa pokazała garderobę

Julia Wieniawa pokazała garderobę

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×