W luksusowym apartamencie Julii Wieniawy stanęła choinka. Nie obyło się bez problemów. Nie było łatwo je rozwiązać

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zabrała się za ubieranie choinki, jednak już na początku napotkała poważny problem. Mimo to udało jej się udekorować drzewko. Jak wygląda?

Julia Wieniawa od debiutu w serialu Rodzinka.pl uchodzi za jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Produkcja zagwarantowała jej stabilną pozycję w rodzimym show-biznesie oraz otworzyła drzwi do wielkiej kariery. Nie przeszkadza w tym również fakt, że nie zdobyła wykształcenia związanego z aktorstwem.

Gwiazda skrywa wiele talentów, dlatego też z powodzeniem odnosi sukcesy na różnych płaszczyznach. Nie tylko regularnie pojawia się na dużym i małym ekranie, ale szykuje się na podbicie estrady. Od dłuższego czasu pracuje nad debiutanckim albumem, który promuje singiel Na darmo. W wolnych chwilach szuka również alternatywnych rozwiązań, dzięki którym będzie mogła pomnożyć pieniądze. Oszczędności inwestuje w nieruchomości oraz rozwój własnych marek. Od podstaw stworzyła markę odzieżową, Lemiss, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród jej fanek.

Julia Wieniawa pokazała choinkę. Jak ją udekorowała?

Wieniawa nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Bardzo często pojawia się w kampaniach reklamowych znanych marek, bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz pojawia się na branżowych imprezach. Gdy tylko w jej grafiku zrobi się luka, ucieka na krótkie wakacje, podczas których ładuje akumulatory.

Mimo wielu obowiązków nie zapomina o kultywowaniu tradycji. Wraz z początkiem grudnia osoby znane ze świata show-biznesu zaczęły chwalić się na Instagramie świątecznymi dekoracjami. W tym gronie znalazła się również Julia, która właśnie pokazała, jak wygląda jej tegoroczna choinka.

Aktorka ma niebywałe wyczucie stylu, co widać również w jej apartamencie. Jeszcze w trakcie remontu zwracała uwagę na każdy detal, dzięki któremu wnętrza wyglądają spójnie, stylowo i nowocześnie. Nie trudno się domyślić, że również podczas dekorowania choinki zwracała uwagę na to, jakie dekoracje na niej zawisną. Chciała, aby jej drzewko wyglądało idealnie, jednak aby tak się stało, czubek musiała ozdobić gwiazda, której bardzo długo szukała, biegając po całym mieście. To było szczególnie trudne zadanie, zważywszy na to, że w tym czasie na podobne poszukiwania wyruszyło wielu Warszawiaków, którzy z chęcią zrobiliby sobie z nią zdjęcie.

Wszędzie dziś szukałam takiej gwiazdy na choinkę. Jest boska. Jeszcze światełek brakuje. Zaraz dołożę – napisała na Instastory.

Po założeniu dekoracji Wieniawa pochwaliła się efektem końcowym. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu możemy zobaczyć, że zdecydowała się na średnich rozmiarów choinkę, którą umieściła w donicy na nóżkach, a gałązki przyozdobiła złotymi i czerwonymi bombkami. Chcąc wprowadzić do salonu świąteczny klimat, owinęła wysoką lampę złotymi światełkami. Dzięki temu prostemu zabiegowi we wnętrzu zrobiło się bardzo nastrojowo.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×