Julia Wieniawa pochwaliła się prezentem, który znalazła pod choinką: „Mikołaj mnie kocha”. To cacko za ponad 5 tys. złotych

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pochwaliła się prezentem za kilka tysięcy złotych. Gwiazda nie ukrywa wielkiej radości. W tym roku musiała być wyjątkowo grzeczna. Zobaczcie, co dostała. 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych gwiazd show-biznesu. Aktorka tuż przed świętami obchodziła 23. urodziny, a relacją z przyjęcia z przyjaciółmi pochwaliła się na Instagramie. Spotkała się z nimi w jednej z warszawskich restauracji. Nie zabrakło tam pysznego jedzenia oraz tortu. Gwiazda oczywiście zadbała o to, by tego wieczoru wyglądać naprawdę spektakularnie. Miała na sobie sukienkę w odcieniu soczystej czerwieni i bardzo wysokie botki. U jej boku nie zabrakło oczywiście ukochanego Nikodema Rozbickiego.

Julka i Nikodem spotykają się od ponad roku. Zdecydowali się razem zamieszkać, a kilka dni temu ich rodzina się powiększyła. Dołączył do nich brązowy szczeniaczek, który otrzymał urocze imię, Bowie. Piesek z miejsca stał się jej oczkiem w głowie. Teraz to on króluje w jej relacjach na Instagramie.

Julia Wieniawa pochwaliła się prezentem od Mikołaja

Julia jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd w social mediach. Chętnie udostępnia kadry z życia zawodowego i prywatnego. Podobnie jak większość show-biznesu relacjonowała również, to jak spędza święta Bożego Narodzenia. Nie zabrakło oczywiście zdjęć z uroczym Bowiem i odwiedzin z psiakiem u rodziców. Wieczory aktorka spędziła pod kocem przy choince, a na jej kolanach słodko zasypiał szczeniaczek.

Wiadomo również, że w Wigilię odwiedził ją święty Mikołaj, który zostawił pod choinką wymarzony prezent. Aktorka jest wielką fanką mody i uwielbia perełki od znanych projektantów. W swojej kolekcji ma kilka bardzo drogich torebek, a gdy pojawia się na czerwonym dywanie, wszystkie oczy są skierowane tylko na nią. Mikołaj, który podarował jej buty od Yves Saint Laurent, doskonale o tym wiedział. Czarne szpilki z charakterystycznym obcasem, który jest złotym logiem wspomnianego domu mody to wydatek rzędu 5,5 tys. złotych. Ten klasyk każda kobieta chciałaby mieć w swojej szafie. Nic dziwnego, że Julka pochwaliła się nimi w sieci.

Mikołaj mnie kocha- napisała na relacji ze butami.

Trzeba przyznać, że w tym roku Mikołaj był dla niej wyjątkowo szczodry. Zdjęcia butów zobaczycie w naszej galerii.


Julia Wieniawa - pochwaliła się butami YSLJulia Wieniawa - pochwaliła się butami YSL

Julia Wieniawa - pochwaliła się butami YSL

Julia Wieniawa - pochwaliła się butami YSL

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×