Szukaj

Julia Wieniawa pokazała nieznany fragment luksusowego mieszkania. Ten kącik, to prawdziwy raj dla każdej dziewczyny

Julia Wieniawa - toaletka

Julia Wieniawa - toaletka

Julia Wieniawa na Instagramie odsłoniła kolejny fragment swojego luksusowego penthouse'u w Warszawie. Internautki oszalały! To prawdziwy raj dla każdej dziewczyny.

Julia Wieniawa od kilku miesięcy mieszka w pięknym, urządzonym według własnego projektu luksusowym apartamencie. Aktorka nie ukrywała, że jest podekscytowana faktem, że urządza swoje gniazdko, i już od czasu wejścia ekipy remontowej relacjonowała przebieg prac w penthousie, za który zapłaciła 2 miliony złotych.

Ekscytowała się na Instagramie żyrandolami w stylu balijskim i różową łazienką ze złotą armaturą, naturalnym kamieniem oraz wielką wanną. Pokazała także sypialnię z wielkim łóżkiem i cudnym dywanem. Do dyspozycji ma także przestronną garderobę, która wygląda jak sklep z luksusowymi dodatkami, chociaż wprawne oczy internautek dostrzegły tam niezły bałagan.

Wrażenie robi także jasny, przestronny salon połączony z kuchnią, w którym jest sporo miejsc do siedzenia, a nowoczesność przeplata się z klasyką.

Oglądaliśmy także postęp prac w kuchni, aż do efektu finalnego. We wnętrzu zawisł piękny złoty okap, który nadał pomieszczeniu charakteru. Julia Wieniawa ma do dyspozycji wielką przestrzeń, w której dominuje biel oraz delikatny beż ze złotymi zdobieniami i drewnianymi elementami. Projekt przewiduje przestronne szafki do przechowywania, a także sporo blatów roboczych. To bardzo wygodne miejsce do przyrządzania potraw, co już wykorzystał Nikodem Rozbicki.

Sporo czasu i pieniędzy Wieniawa poświęciła na urządzenie tarasu. Pomagał jej w tym znawca roślin i nowy sąsiad – Marcin Tyszka. Teraz to prawdziwy zielony azyl, a nocą to miejsce robi szczególne wrażenie. Nie da się ukryć, że Julia uzyskała efekt tropików w Warszawie. W końcu jest tak, jak sobie wymarzyła.

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie jeszcze jednego miejsca w apartamencie. To raj dla każdej dziewczyny.

Julia Wieniawa pochwaliła się toaletką

Na najnowszej fotografii na profilu Julii widzimy cudny kącik do pielęgnacji i makijażu. Jednak cudy fotel, który stoi przed ogromną toaletką z wielkim, idealnie oświetlonym lustrem, zachęca również do relaksu i ulubionej lektury.

Mebel aż ugina się od kosmetyków i akcesoriów do makijażu. To prawdziwy raj dla każdej dziewczyny.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautek:

  • Ale piękny kącik! To krzesło!
  • Jakie już wypieszczone wnętrze i toaletka należycie zagospodarowana.
  • Naprawde masz pieknie urzadzone mieszkanie wszystko mi sie podoba.
  • Fajne krzesło i fajne lustro. No ładnie.
  • Jakie piękne krzesło, proszę zdradzić gdzie takie można znaleźć.
  • Bajeranckie lustro, super!
  • Rewelacyjne miejsce – piszą.

Jak wam się podoba toaletka Julii Wieniawy? Więcej zdjęć z jej apartamentu w naszej galerii.


Julia Wieniawa - toaletka w sypialni

Julia Wieniawa - toaletka w sypialni

Julia Wieniawa - salon

Julia Wieniawa - salon

Julia Wieniawa - łazienka

Julia Wieniawa - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×