Szukaj

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę. Lata temu byłaby hitem, a dzisiaj? Fani: „To już nie jest modne, ale wyglądasz świetnie”

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa udostępniła nowe zdjęcia na Instagramie. Pochwaliła się swoim ogromnym tarasem pełnym roślin, a przy okazji nową fryzurą. Internauci są zachwyceni.

Julia Wieniawa każdy projekt, w którym bierze udział, przekuwa w sukces. Jakiś czas temu film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, w którym zagrała, trafił na platformę Netflix. Tak spodobał się widzom, że w krótkim czasie uznali go za propozycję tygodnia. Aktorka występy przed kamerą z powodzeniem łączy z biznesem. Prowadzi dwie firmy, kosmetyczną i odzieżową, które zdobywają coraz więcej klientów.

Gwiazda inwestuje zarobione pieniądze w nieruchomości. Uważa, że to najlepszy sposób na to, by zabezpieczyć swoją przyszłość. Jakiś czas temu kupiła trzecie mieszkanie, które znajduje się w luksusowym apartamentowcu na warszawskim Żoliborzu. Co jakiś czas pokazuje jego fragmenty w social mediach, dzięki czemu internauci mogą się zachwycać wystrojem wnętrz.

Zobacz też: Wieniawa pokazała nieznany fragment luksusowego mieszkania. Ten kącik, to prawdziwy raj dla każdej dziewczyny

Julia Wieniawa pochwaliła się nową fryzurą i tarasem

We wtorkowe popołudnie Julia pokazała kolejne fragmenty swojego mieszkania. Tym razem zaprosiła internautów na taras, gdzie stworzyła mini dżunglę. Tę pomógł jej zaaranżować Marcin Tyszka. Fotograf jakiś czas temu zabrał ją do sklepu botanicznego i pomagał wybrać najbardziej spektakularne krzewy.

Wyszło przepięknie, o czym można się przekonać w najnowszym poście aktorki. Julia Wieniawa opublikowała zdjęcia, na których pozuje na tarasie. Za nią znajdują się sporych rozmiarów rośliny. Jednak nie tylko otoczenie, ale także fryzura gwiazdy przyciąga uwagę. Zdecydowała się na pokarbowane włosy – hit lat 80.

Fani nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują wygląd gwiazdy:

  • Jak nie Ty, fajne włosy. Świetnie wyglądasz. Bardzo ładnie się prezentujesz.
  • Ale Ci ślicznie w tych włosach. Ja wiem, że to już nie jest modne, ale jakie to ma znaczenie skoro pięknie wygląda.
  • Wspaniale wyglądasz. Mega fota. Nie mogę sie napatrzeć na twoje przepiękne włosy. Wyglądasz przecudownie. Moja gwiazda.

Zdjęcia z tarasu nie są jedynymi ujęciami, które powstały w mieszkaniu aktorki. Więcej ujęć przepięknego apartamentu Julii Wieniawy znajdziecie w naszej galerii.


Julia Wieniawa pochwaliła się tarasem

Julia Wieniawa pochwaliła się tarasem

Julia Wieniawa pochwaliła się tarasem

Julia Wieniawa pochwaliła się tarasem

Julia Wieniawa pochwaliła się tarasem

Julia Wieniawa pochwaliła się tarasem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×