Wykorzystali wizytę Julii Wieniawy w „DDTVN” na promowanie oszustwa. Oburzona gwiazda idzie do sądu: „Nie wierzcie w to”

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Instagramie ostrzega swoich fanów przed oszustami. Sama stała się ich ofiarą. Co napisała popularna aktorka?

Odkąd 22-letnia obecnie Julia Wieniawa skradła serca widzów rolą Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego, w serialu Rodzinka.pl, gdzie zagrała m.in. u boku Tomasza Karola i Małgorzaty Kożuchowskiej, jej kariera nabrała niebywałego tempa. Pojawiła się w szeregu produkcji filmowych takich jak Sala samobójców. Hejter, Serce nie sługa czy Wszyscy moi przyjaciele nie żyją.

Głośnym echem odbiła się także jej rola w obrazie Kobiety mafii w reżyserii Patryka Vegi, który zatrudnił młodą gwiazdę także w swojej najnowszej produkcji Small world, która wstrząsnęła polską widownią.

To była zupełnie inna rola w jej karierze, bo to jest rola ultra dramatyczna. […] Zdaniem ludzi, którzy ten film widzieli, to jest to najlepsza rola Julii – powiedział zadowolony z kreacji Wieniawy reżyser w rozmowie z naszą reporterką.

Ale to jeszcze nie wszystko. Aktorka skwapliwie odcina kupony od popularności, jaką zdobyła. Założyła dwie firmy – kosmetyczną i odzieżową, a także rozwija kolejną pasję, jaką jest śpiewanie. Z każdym nowym projektem rośnie liczna jej fanów. Okazuje się jednak, że są też tacy, którzy zasięgi Julii postanowili wykorzystać do niecnych celów. Wieniawa bije na alarm.

Julia Wieniawa ofiarą oszustów

Julia Wieniawa cieszy się ogromną popularnością. Jej konto na Instagramie obserwuje niebagatelna liczba 2 milionów internautów. Naturalne jest więc, że firmy zabiegają o współpracę z aktorką, żeby promować swoje produkty czy też usługi.

Okazało się, że pojawili się też tacy, którzy postanowili wykorzystać wizerunek popularnej artystki do niecnych celów bez jej zgody. Promują swoje biznesy, korzystając ze znanego nazwiska bez najmniejszych skrupułów. Proceder zauważyła gwiazda i ostrzega swoich fanów:

Kochani… Ktoś od dłuższego czasu bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek w celu oszukiwania ludzi! Proszę, nie klikajcie w ten link i nie wierzcie w to. Sprawą zajął się już mój prawnik – napisała.

Miejmy nadzieję, że winni zostaną wkrótce ukarani.


Julia Wieniawa ostrzega przed oszustami

Julia Wieniawa ostrzega przed oszustami

Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy

Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy

Julia Wieniawa - premiera Small World

Julia Wieniawa - premiera Small World

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×