Szukaj

Julia Wieniawa wydała oświadczenie na chwilę przed finałem „TzG”: „Dziwnie mi się to pisze”. Co na to Polsat?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa już dzisiaj zawalczy w finale programu Taniec z Gwiazdami. Młoda aktorka zdecydowała się wystosować oficjalne oświadczenie w związku z tym ważnym wieczorem. Co napisała?

Już dzisiaj odbędzie się wielki finał programu Taniec z Gwiazdami. Po wielu kontrowersjach i ciężkich decyzjach, o Kryształową Kulę zawalczą Julia Wieniawa w parze ze Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając w duecie z Michałem Bartkiewiczem. Aktorka i modelka po raz ostatni będą mogły zaprezentować się na parkiecie.

Ta edycja na pewno przejdzie do historii ze względu na trudne warunki, w jakich się odbywała. Pandemia wprowadziła na plan sporo chaosu i zamieszania. Z udziału w tanecznym show musiało zrezygnować kilku uczestników. Koronawirus wykluczył z programu Bogdana Kalusa i Lenkę Klimentovą oraz jej męża. O pozytywnych wynikach testów poinformowali również Sylwia Lipka i jej taneczny partner – Rafał Maserak. Produkcja ze względu na narastającą pandemię, w trosce o zdrowie uczestników i wszystkich osób pracujących na planie, zdecydowała się przyspieszyć finał o tydzień. Odbędzie się on już dzisiaj o godz. 20.05.

Finał Tańca z gwiazdami. Julia Wieniawa apeluje do widzów

Wielki finał programu, który wyłoni zwycięzcę Kryształowej Kuli, w tej edycji będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas. Na parkiecie pojawią się tylko i wyłącznie dwie pary oraz jury. W programie zabraknie publiczności i par, które wcześniej odpadły z gry. W studiu zobaczymy również gości specjalnych – Sylwię Grzeszczak i Viki Gabor, które zaśpiewają podczas prezentacji finałowych występów.

Julia Wieniawa zdecydowała się na zamieszczenie ważnego apelu. Gwiazda pomimo tego, co dzieje się w naszym kraju, chce spędzić swój ostatni wieczór na parkiecie w atmosferze radości. Nie ukrywa jednak, że „program przestaje mieć dla niej znaczenie”. Ciekawe, co na to Polsat.

Dzisiaj wielki finał @tanieczgwiazdami. Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszymy ze Stefano, że udało nam się aż tak daleko dotrzeć. Chce, żeby to był przepiękny, niezapomniany i przepełniony radością wieczór… Ale dziwnie mi się to wszystko teraz pisze, bo cały ten program przestaje mieć dla mnie znaczenie w obliczu tego, co się dzieje w naszym kraju. Dziś wieczorem postaram się świetnie bawić, ponieważ jest to mój ostatni raz na tym parkiecie, ale chcę, żebyście wiedzieli, że nie przeszłam obok tej sytuacji obojętnie. Trudno się uśmiechać w telewizji, gdy na świecie dzieje się tyle złego, ale w nasze zawody wpisane jest dawanie rozrywki innym, dlatego mimo wszystko zapraszamy do oglądania dzisiejszego odcinka. Wraz ze Stefano włożymy całe swoje serca w nasze występy, by dać Wam i Nam trochę pozytywnej energii i oddechu.

View this post on Instagram

Dzisiaj wielki finał @tanieczgwiazdami Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszymy ze Stefano, że udało nam się aż tak daleko dotrzeć. Chce, żeby to był przepiękny, niezapomniany i przepełniony radością wieczór… ale dziwnie mi się to wszystko teraz pisze, bo cały ten program przestaje mieć dla mnie znaczenie w obliczu tego co się dzieje w naszym kraju. Dziś wieczorem postaram się świetnie bawić, ponieważ jest to mój ostatni raz na tym parkiecie, ale chcę, żebyście wiedzieli, że nie przeszłam obok tej sytuacji obojętnie. Trudno się uśmiechać w telewizji, gdy na świecie dzieje się tyle złego, ale w nasze zawody wpisane jest dawanie rozrywki innym, dlatego mimo wszystko zapraszamy do oglądania dzisiejszego odcinka. Wraz ze Stefano włożymy całe swoje serca w nasze występy, by dać Wam i Nam trochę pozytywnej energii i oddechu. 🖤 #paranumer8 ⚡️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa) on

Wpis Julii spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród internautów.

  • Pięknie powiedziane. Trzymam za Was kciuki.
  • Bawcie dobrze i cieszcie się tym wieczorem.
  • Dzisiejszy wieczór to nagroda za Waszą ciężką pracę. Trzymam kciuki.
  • Skup się na tańcu. To będzie Twój wieczór.

Julia otrzymała od fanów całą masę wsparcia. My również życzymy jej i Edycie powodzenia na parkiecie.


Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami 11

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami 11

Julia Wieniawa i pani Teresa - Taniec z Gwiazdami 11

Julia Wieniawa i pani Teresa - Taniec z Gwiazdami 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×