Jak Julia Wieniawa powiększa usta? Runęła tajemnica aktorki. Wszystko pokazała krok po kroku

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Internauci zarzucili Julii Wieniawie, że powiększyła usta. Ta odpowiedziała im i pokazała, co robi, by wydawały się większe. Jaki jest jej sekret?

Julia Wieniawa, polska aktorka, zadebiutowała w występach na scenie Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Sympatię widzów zyskała dzięki serialom. Grała Paulinę w Rodzince.pl i Adę w Zawsze warto. Wystąpiła też w szeregu filmów fabularnych. Wśród nich można wyszczególnić role w obrazach, takich jak: Kobiety mafiiKobieta sukcesu, Serce nie sługa, Jak poślubić milionera, W lesie dziś nie zaśnie nikt, Sala samobójców. Hejter, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, Small World, W lesie dziś nie zaśnie nikt 2.

W życiu prywatnym od 2020 roku pozostaje w związku z Nikodemem Rozbickim. Aktor opowiedział w ich relacji w jednym z wywiadów z nami. Wyznał wtedy:

Nie jest to taki związek, który jest po prostu, że jest miło i fajnie. Wiadomo – są takie momenty. I na naszej wyprawie więcej było momentów tych miłych. Generalnie było dobrze. Nie pokłóciliśmy się jakoś, żeby były jakieś kwasy, brudy, które wciąż w nas pozostają. Raczej było po partnersku. Raczej jesteśmy parą dobrze zgraną, która ma silne temperamenty. Czasem zdarza nam się jakaś różnica zdań, ale staramy się wtedy znaleźć wspólny front, albo jakąś nić porozumienia.

Uzupełnił, że zarówno on, jak i Julia, podchodzą do tego związku w partnerski sposób i dzielą razem obowiązki:

Mamy taki układ, że robimy to 50/50, czyli po partnersku. Oczywiście, że są momenty, że się idzie do restauracji i wtedy różnie się to rozwiązuję, wiadomo, jak to jest w parach i jest to normalne. Czasem różne rzeczy można kupić drugiej osobie. Jakieś małe pamiątki mamy i z Wenecji i Disneylandu. Ale dla mnie to jest o tyle fajne i normalne, że kasa nie jest dla nas wielkim problemem, bo pracujemy. Nikt nikogo nie musi utrzymywać.

Julia cieszy się sympatią widzów. Nie brakuje jej jednak również hejterów. Jeden z internautów zarzucił jej, że powiększyła sobie usta.

Julia Wieniawa powiększyła usta? Aktorka zdradziła sekret

Julia Wieniawa regularnie publikuje na TikToku krótkie filmiki ze swoim udziałem. Pod jednym z nich pojawił się następujący komentarz:

Wary zrobione… Tragedia…

Wpis sprowokował Wieniawę do nagrania filmiku, który w pełni poświęciła swoim rzekomo powiększonym ustom. Wystąpienia zaczęła od „zaprezentowania” ust. Są one dość duże.

Nie robiłam nigdy ust, proszę bardzo. Tak wyglądają moje naturalne usta, mogę je marszczyć, robić dziubki, nie wiem, co jeszcze mogę z nimi robić. Nie ma tu nic – powiedziała.

Chwilę później pokazała, w jaki sposób wykonuje makijaż, który sprawia, że jej usta zdają się być jeszcze większe! Jak wyjawiła:

Potrzebujemy ulubionej konturówki, najlepiej w kolorze brązowym i obrysowujemy kontur ust. Ja zwykle delikatnie, dosłownie ociupinkę, wychodzę poza kontur naturalny swoich ust, dzięki czemu je powiększam. Następnie wypełniam lekko po bokach, u góry również. I błyszczyk! Oto tajemnica! Nakładam błyszczyk który rozsmarowuje mi konturówkę i daje mi efekt powiększonych ust.

Całe wideo zdaje się wiarygodne. Zarzut dotyczący powiększenia przez nią ust można śmiało wyrzucić do kosza. Jak podobają się wam usta młodej gwiazdy?

Cały film z wyjaśnieniami ze strony aktorki możecie zobaczyć pod poniższym linkiem.

@juliawieniawa

Odpowiedz użytk. @userkanoname oto cały sekret Lol 😬

♬ dźwięk oryginalny – Julia Wieniawa


Julia Wieniawa pokazuje jak powiększa usta

Julia Wieniawa pokazuje jak powiększa usta

Julia Wieniawa pokazuje jak powiększa usta

Julia Wieniawa pokazuje jak powiększa usta

Julia Wieniawa pokazuje jak powiększa usta

Julia Wieniawa pokazuje jak powiększa usta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×