Julia Wieniawa podzieliła się szczerym wyznaniem na temat rodziny. Mało kto wiedział, że aktorka ma dwóch ojców

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa mocno zaskoczyła fanów. Podczas wywiadu opowiedziała o tym, że ma dwóch ojców. Co dokładnie miała na myśli gwiazda młodego pokolenia?

Julia Wieniawa od lat robi w Polsce zawrotną karierę. Po raz pierwszy pokazała się w serialu Rodzinka.pl. Jej rola tak bardzo spodobała się widzom, że młoda gwiazda szybko otrzymała dziesiątki kolejnych propozycji angaży na małym, jak i dużym ekranie. W ostatnich latach grała m.in. w kasowych produkcjach Patryka Vegi, takich jak: Kobiety Mafii i Small World.

W życiu prywatnym jest związana z kolegą po fachu, czyli Nikodemem Rozbickim, starszym o kilka lat aktorem, znanym z występów w wielu znamienitych, polskich produkcjach. Para poważnie podchodzi do swojej relacji, mieszka razem i bardzo się wspiera.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – aktorka zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Tym razem Julia otworzyła się na temat rodziny.

Julia Wieniawa opowiedziała o tym, że ma dwóch ojców

Wieniawa, podczas jednej z ostatnich imprez, udzieliła wywiadu reporterowi Party, który porozmawiał z nią na temat relacji w jej rodzinie. 23-letnia gwiazda była bowiem wychowywana zarówno przez swoich biologicznych rodziców, jak i przez ojczyma.

Mam z nim bardzo dobre kontakty, jak i ze swoim ojcem biologicznym, ja całe życie mówię, że mam dwóch ojców i koniec. Z moim ojczymem wychowałam się w jednym domu! – opowiedziała o relacjach z ojczymem.

Już dawniej aktorka wyznała, że jest szczęśliwa z tego, w jakim domu się wychowała.

Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko. Szczególnie jak byłam mała to nie było łatwe jeździć od mamy do taty, od taty do mamy, ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Mimo dwóch domów, mimo rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą – powiedziała w „TzG”.

Zdjęcie Julii z jej biologicznym tatą, Konradem, zobaczycie w galerii. Tutaj z kolei znajdziecie materiał poświęcony wizycie Wieniawy i Rozbickiego na imprezie z okazji otwarcia nowego biznesu jej ojczyma – showroomu z alkoholami – „Probiernia Urbanowicz”.


Julia Wieniawa z ojcem

Julia Wieniawa z ojcem

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×