Szukaj

Grafik zmasakrował rękę Julii Wieniawy na plakacie do serialu. Przyglądamy się i… sami zobaczcie. Jak to przeszło?

Julia Wieniawa w ferworze zajęć nie zauważyła, że grafik komputerowy nie popisał się i zniekształcił jej rękę na plakacie promującym nowy sezon Zawsze warto. Fani są jednak czujni i to zauważyli. Co piszą?
Julia Wieniawa - wpadka na plakacie Zawsze warto

Julia Wieniawa - wpadka na plakacie Zawsze warto

Julia Wieniawa jest bardzo zajęta – już lada chwila wystąpi w nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. Trenuje ostro ze Stefano Terrazzino, żeby sprostać oczekiwaniom widzów, a że jest bardzo ambitna, to wyciska siódme poty ćwicząc choreografie. Chwilowo nawet przeprowadziła się do drugiego mieszkania w centrum Warszawy, żeby zaoszczędzić trochę czasu. Dodatkowo poświęca się też innym projektom, bywa na imprezach i premierach. Prawdziwy zawrót głowy.

Zaczęła się też promocja nowego sezonu serialu, w którym gra jedną z głównych ról, więc i tym zajęła się młoda aktorka. W całym ferworze, nie zauważyła, że na plakacie z koleżankami z Zawsze warto, nie do końca wygląda, tak, jak powinna.

Julia Wieniawa na plakacie Zawsze warto: co się stało z jej ręką?

Julia jest bardzo zajęta, więc nie zwróciła uwagi na deformacje, jaka pojawiła się po interwencji grafika komputerowego. Jej fani jednak są czujni i od razu wychwycili błąd w projekcie.

Serial będzie można obejrzeć już w przyszłą środę, co obwieściła publikując plakat promocyjny sama zainteresowana.

Oj tak. WRACAMY! Pierwszy odcinek drugiego sezonu @zawszewartopolsat już 4 marca o 21:10 w @polsatofficial – napisała Wieniawa.

My natomiast dalej patrzymy na jej rękę. Kogóż aż tak poniosła fantazja? Obserwujący Julii zaczęli dociekać, do czego to wątpliwej jakości dzieło jest podobne.

  • Julka uwielbiam cię, ale czemu masz taką dziwną rękę? Co zrobił ci ten fotograf?
  • Czekam na nowy sezon… Ręka jak od bobasa doklejona.

Na szczęście aktorka ma poczucie humoru i spory dystans do siebie, więc z uśmiechem odpowiedziała fankom.

Hahaha, rzeczywiście. Chyba musieli mi skurczyć rękę, żebyśmy się zmieściły – napisała, sugerując, że ten zabieg mógł być konieczny.

Może i trzeba było zrobić poprawki graficzne, ale sami przyznajcie, ta jest niezbyt udana, a plakat przypomina mem. Na szczęście uroda Julii sama się broni i wszyscy o tym wiedzą.


Julia Wieniawa - plakat promujący Zawsze warto

Julia Wieniawa - plakat promujący Zawsze warto

Julia Wieniawa – Swingersi

Julia Wieniawa – Swingersi

Julia Wieniawa – drugi dom

Julia Wieniawa – drugi dom

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×