Julia Wieniawa ofiarą molestowania. Jest nagranie z imprezy. W ostatniej chwili wyrwała się z rąk tyrana

Julia Wieniawa w kampanii przeciw przemocy SEXED

Julia Wieniawa musiała zmierzyć się z natarczywymi mężczyznami. Gwiazda padła ofiarą molestowania. Na szczęście brawurowo poradziła sobie z problemem.

Julia Wieniawa zdobyła sympatię widzów i popularność za sprawą roli w serialu Rodzinka.pl. Produkcja otworzyła jej drzwi na dalszą karierę i zagwarantowała stabilne miejsce w show-biznesie. Mimo że nie ukończyła studiów aktorskich, nie może narzekać na brak zleceń. Gwiazda zagrała w kilku produkcjach Patryka Vegi: Kobiety Mafii, Small World oraz kilku innych: W lesie dziś nie zaśnie nikt, Sala samobójców. Hejter czy Wszyscy moi przyjaciele nie żyją.

Nieraz udowadniała, że jest uzdolniona nie tylko aktorsko. Wydała kilka singli – Na darmo, Oddycham czy uwielbiane przez fanów Nie muszę. 22-latka kończy obecnie prace nad debiutanckim albumem. Ma za sobą udział w programie Taniec z Gwiazdami, w którym zajęła 2. miejsce. Posiada również własną firmę z odzieżą sportową.

Gwiazda mimo wielu zobowiązań znalazła czas na ułożenie życia prywatnego. Po głośnych związkach z Antkiem Królikowskim oraz Baronem związała się z Nikodemem Rozbickim. Para nie ukrywa, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Aktor jest pierwszym mężczyzną u boku Julii, z którym zdecydowała się zamieszkać:

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy wcześniej nie mieszkałam z nikim, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne. Oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo dżobów i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – zdradziła Julia w rozmowie z Pomponikiem.

Julia Wieniawa ofiarą molestowania

Julia Wieniawa uwielbia wykorzystywać swoje zasięgi do słusznych celów. Często promuje różne akcje charytatywne i wypowiada się na ważne tematy. Tym razem gwiazda wzięła udział w kampanii przeciw przemocy w związkach. Nie bez powodu. Na 25 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet. Z tej okazji platforma SEXED.pl uruchomiła Linię Pomocy. W związku z tym ruszył szereg działań promujących to przedsięwzięcie.

W pierwszym spocie wystąpiła Julia Wieniawa. Na nagraniu widzimy gwiazdę, która przyszła ze swoim partnerem do klubu nocnego. Pijany mężczyzna po chwili zmusza aktorkę do picia alkoholu. Kiedy ta odmawia, zaczyna usilnie ją obmacywać. Gdy udaje jej się wyrwać z rąk tyrana, ten nie daje za wygraną i kontynuuje molestowanie. Wtedy następuje zwrot akcji. Wieniawa wybiega z klubu, a przy wyjściu napotyka dziewczynę, która wręcza jej numer telefonu na infolinię, pod którą wsparcie mogą otrzymać osoby uwikłane w przemoc domową.

Linia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 16:0020:00. Można z niej skorzystać, dzwoniąc pod 720 720 020 lub za pośrednictwem live czatu dostępnego na www.sexed.pl. 

Zobaczcie pierwszy film promujący akcję.


Julia Wieniawa w kampanii przeciw przemocy SEXED

Julia Wieniawa w kampanii przeciw przemocy SEXED

Julia Wieniawa w kampanii przeciw przemocy SEXED

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×