Zanim był Mata, miała być Julia Wieniawa. Gwiazda ujawnia kulisy oferty od McDonalds, którą odrzuciła. Co ją zniechęciło?

Mata i Julia Wieniawa

Mata i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa mogła współpracować z fast-foodem. Zdradziła, dlaczego odrzuciła propozycję. Mata ma powody, żeby się obrazić.

Julia Wieniawa szturmem podbiła polski show-biznes. Szerszej publiczności dała się poznać w serialu Rodzinka.pl w roli Pauli. Potem propozycje zawodowe już same się posypały. Młoda aktorka regularnie otrzymuje główne role w filmach. Za tydzień wyjdzie druga część horroru W lesie dziś nie zaśnie nikt z jej udziałem. Ma na swoim koncie również liczne współprace reklamowe. Zajęła 2. miejsce w programie Taniec z Gwiazdami. W życiu prywatnym także wydaje się, jakby wszystko trafiło na odpowiednie tory. Od roku jest w związku z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Aktorka idealnie radzi sobie w sferze biznesowej. Posiada dwie własne marki, kosmetyczną oraz ze strojami do ćwiczeń. Inwestuje również w nieruchomości. Niekiedy podejmuje się współprac z różnymi firmami. Jedną dużą propozycję odrzuciła…

Julia Wieniawa odrzuciła współpracę z McDonalds

Julia Wieniawa w jednym z ostatnich wywiadów na pytanie, czy planuje spróbować zestawu Maty w McDonald’s odpowiedziała dość klarownie:

Nie, nie jem fast-foodów. Czasem wiadomo, że się zje, ale nie mam czegoś takiego, że muszę spróbować zestawu od Maty… – wybuchła śmiechem. Ale bardzo ładna reklama  dodała w rozmowie z Pomponikiem.

Zdradziła również, że sama nie podjęłaby współpracy z fast-foodem, a nawet jedną odrzuciła:

Ja nie mogłabym tego zrobić. To nie byłoby ze mną kompatybilne. Ja promuje zdrowy tryb życia. Mam markę jogową, która mówi o holistycznym podejściu do życia, ciała itd. To po prostu do mnie nie pasuje. Byłabym hipokrytką, bo ja nie jem takich rzeczy. Jem zdrowe rzeczy, korzystam z cateringu, pudełek itd. Ja bym tego nie robiła, nawet miałam kiedyś propozycję, ale tak jak mówię, chce być wiarygodna.

Na koniec dodała, że podoba jej się reklama rapera, ale szybko zakończyła temat:

Mata zrobił to zaj******e, pasuje nawet. Nie wiem nie chce się wypowiadać. Nie jest to mój temat – zakończyła.

Chcielibyście zobaczyć Julię Wieniawę we współpracy z McDonald’s?


Mata we współpracy z McDonald's

Mata we współpracy z McDonald's

Mata we współpracy z McDonald's

Mata we współpracy z McDonald's

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Komentarze

  • Oj oj pisze:

    Ja też nie wiem. Pierwsze skojarzenie to słynny wesoły Gracjan z YT, ale jednak nie…

  • Gość pisze:

    Taki live ładny sweterek prosty przykład źe nie trzeba zapierd..lać 24h a wystarczą 24s źeby zarobic dlatego gospodarki na świecie są lepsze niź polskie gó..no wie to nawet czarny niemiecki magazynier delegat któremu na wsi w wawce pierwszy lepszy inteligent opierd..la kakało jak panu z kambodzy kiedys bo n4e ilość a jakosc się liczy łapiesz kak..owy darmozjadz4e i to jest sukces 8h od 8-16 pauza 12-13 obiad gratis i 10tys w kaźdym euro kraju oprócz polandîi przypadek nie sądze i to tyle

  • Gość pisze:

    Co to jest to Mata? To człowiek czy zestaw w MC?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×