Szukaj

Julia Wieniawa ripostuje Joannę Opozdę. Jej wypowiedź tylko zaogni konflikt

Julia Wieniawa i Joanna Opozda

Julia Wieniawa i Joanna Opozda

Julia Wieniawa odpowiedziała Joannie Opoździe. Na łamach Pudelka zareagowała na wypowiedź aktualnej dziewczyny Antka Królikowskiego. W jaki sposób?

W piątkowy poranek Julia Wieniawa na Instagramie udostępniła zdjęcie z planu Top Model. Pozuje ubrana w fioletową sukienkę z piórkami. Wpis opatrzyła krótkim komentarzem, w którym podkreśla, że „fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek”. Nie da się ukryć, że podobną kreację w czwartkowy wieczór włożyła Joanna Opozda.

Julia Wieniawa odpowiada Joannie Opoździe

Aktualna dziewczyna Antka Królikowskiego w rozmowie z Plotkiem postanowiła skomentować zachowanie młodszej koleżanki. Powiedziała, że nie śledzi Wieniawy w mediach społecznościowych, za to Julia podobno często zagląda do niej na profil. Asia ma nadzieję, że zainspiruje ją do tego, by skończyć szkołę teatralną:

Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się „aktorką”. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a „stylówki” nie mają tam żadnego znaczenia — powiedziała w rozmowie z Plotkiem Opozda.

Julia bardzo długo milczała na temat całej sytuacji. Poproszona o komentarz, dlaczego udostępniła to zdjęcie, zbyła pytanie śmiechem. Gdy jednak reakcja Pudelka zwróciła się z prośbą o ustosunkowanie się do wypowiedzi Opozdy, odpowiedziała. Pozdrowiła Joasię z planu nowej produkcji, w której bierze udział:

Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu 🙂 Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu! – napisała Wieniawa w komentarzu dla Pudelka.

Warto dodać, że nie tylko panie, ale także osoby z ich otoczenia włączają się do dyskusji. Niedawno sam Antek Królikowski na Instagramie w wymowny sposób skomentował stylizację swojej dziewczyny:

Warto było. Asia Opozda, wyglądałaś najpiękniej – napisał, wyraźnie sugerując, po czyjej stronie stoi.

Myślicie, że to dopiero początek medialnej dramy?


Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Antek Królikowski komentuje stylizację Joanny Opozdy

Joanna Opozda - prawdziwa inspiracja dla jej kreacji?

Joanna Opozda - prawdziwa inspiracja dla jej kreacji?

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×