Szukaj

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym apartamentem za 2 mln zł. Dżungla na tarasie to dopiero szaleństwo

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa kupiła nowe mieszkanie. Dlaczego tym razem wybrała apartament? Jak chce go wyposażyć? Kiedy się wprowadza? W najnowszych wywiadach opowiada o swoich planach.

Julia Wieniawa, gdy rząd złagodził nieco obostrzenia związane z epidemią koronawirusa w Polsce, wróciła do zawodowej aktywności. Pojawia się na planach zdjęciowych, ćwiczy na siłowni, a także przygotowała dla swoich fanów prawdziwą petardę. Wypuściła piosenkę, SMRC, która zdobywa popularność w sieci.

Aktorka zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Uważa to za bezpieczny sposób lokowania swoich oszczędności:

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość.

Julia Wieniawa o trzecim mieszkaniu. Jak je urządzi?

Wieniawa niedawno kupiła trzecie mieszkanie. Tym razem wybrała apartamentowiec zlokalizowany w sąsiedztwie Marcina Tyszki. W rozmowie z Faktem zdradziła, że chce go urządzić w balijskim stylu. Ma już na to określony plan:

Marzą mi się lampy, które widziałam w Indonezji podczas wakacji na Bali. Poza tym dzielnica, w której je kupiłam, jest bardzo zielona. Więc będzie bosko!

Dlaczego aktorka tym razem wybrała nieruchomość położoną w nowoczesnym wieżowcu? Okazuje się, że wpływ miała na to epidemia koronawirusa w Polsce:

W swoim mieszkaniu bez balkonu myślałam, że zwariuję. I wtedy znalazłam mieszkanie z trzema balonami i tarasem – dodała gwiazda.

Julia ma już plan na to, jak zagospodarować przestrzeń. We Fleszu zdradziła, jak będzie wyglądać taras:

Bardzo bym chciała stworzyć dżunglę u siebie na dachu.

Aktorka chce wprowadzić się jak najszybciej, by móc skorzystać z udogodnień. Dwutygodnik podaje, że gwiazda kupiła dwupoziomowy apartament, który ma 170 metrów kwadratowych. Jego wartość jest szacowana na 2 miliony złotych.


Julia Wieniawa w stylizacji na lata 70.

Julia Wieniawa w stylizacji na lata 70.

Julia Wieniawa w spocie frekwencyjnym
Julia Wieniawa z torebką Diora

Julia Wieniawa z torebką Diora

Dodaj komentarz

  • gość II pisze:

    I czym Ty się chwalisz , pomyśl o studiach dziewczyno.

  • Gość pisze:

    fajnie że taka młoda osoba myśli też czasem o przyszłości i inwestowaniu a nie tylko baluje, ale pytam się skąd biorą się takie zarobki dla celebrytów reklamy, blogi, udział w eventach, jedna piosenka, jedna rola i miliony na kontach a zwykli ludzie po kilku studiach w zwykłych firmach nawet na kierowniczych stanowiskach 60- 70 m mieszkanie i kredyt na całe życie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×