Szukaj

Patryk Vega robi co może, by Julia Wieniawa zagrała w jego filmie. Póki co bezskutecznie. Oto powód

Julia Wieniawa i Patryk Vega

Julia Wieniawa i Patryk Vega

Julia Wieniawa pomimo młodego wieku już może przebierać w propozycjach współpracy. Aktorka już kilka razy odmówiła zagrania u Patryka Vegi. Dlaczego nie decyduje się na współpracę?

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka cały czas dostaje kolejne propozycje współpracy. Jej kariera nabrała tempa po roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Wielki hit Dwójki, w którym zaczęła grać, jako nastolatka stał się furtką do show-biznesu. Młoda aktorka regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach. Gra w kinowych hitach, ale też w serialach, które spotykają się z aprobatą telewidzów. Zapracowana gwiazda obecnie skupia się na udziale w programie Taniec z Gwiazdami. Od samego początku jest typowana na faworytkę do zdobycia Kryształowej Kuli. Do tego zadania podeszła bardzo poważnie. Na jej Instagramie cały czas pojawiają się relacje z treningów, oraz siłowni, gdzie dba o formę przed kolejnymi odcinkami.

Julia skupia się teraz także na debiucie swojej własnej marki kosmetycznej Jusee, o czym poinformowała już jakiś czas temu za pomocą social mediów. Gwiazda ma też na głowie remont swojego najnowszego mieszkania, w którym pomaga jej sąsiad – Marcin Tyszka.  Młoda aktorka zdecydowanie ma swoje 5 minut. Co stara się w pełni wykorzystać. Jak się okazuje, nie przyjmuje ona wszystkich propozycji współpracy.

Julia Wieniawa odrzuciła kilka razy propozycję Patryka Vegi

Patryk Vega podobnie jak Julia także, ma teraz swoje 5 minut. Reżyser regularnie wypuszcza do kin kolejne filmy, w których grają największe polskie gwiazdy. Nie wszyscy jednak są zainteresowani regularną współpracą. Kilka jego kolejnych ofert odrzuciła między innymi Julia Wieniawa. Jak młoda aktorka tłumaczy swoją decyzję?

Patryk złożył mi parę propozycji. Jednak albo czas mi nie pozwalał na podjęcie współpracy, albo dana rola była dla mnie zbyt kontrowersyjna lub wymagająca – mówi Julia w rozmowie z serwisem „Pomponik”.

Pomimo wszystko gwiazda ubolewa, że nie mogła zagrać w żadnej z jego ostatnich produkcji.

On wyciąga aktorów z szufladek wizerunkowych, ale nie zawsze wszystkie role są dobre i trzeba je selekcjonować. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkam się z Patrykiem na planie.

Julia ponad rok temu miała okazję współpracować z reżyserem. Zagrała główną rolę w jego filmie Small World. Produkcja jak do tej pory nie ujrzała jeszcze światła dziennego.


Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa na Telekamerach 2020

Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa na Telekamerach 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×