Szukaj

Julia Wieniawa prosi o wsparcie dla LGBT i pokazuje TO zdjęcie. Odważnie i pięknie

Julia Wieniawa - nowe mieszkanie

Julia Wieniawa - nowe mieszkanie

Aktorka po raz kolejny postanowiła zabrać głos w bardzo ważnej sprawie. Julia Wieniawa jest znana z tego, że otwarcie mówi o swoim wsparciu dla środowiska LGBT. Tym razem poszła o krok dalej i opublikowała piękne zdjęcie. 

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Aktorka zyskała sobie ogromną popularność, którą stara się wykorzystywać w słusznej sprawie. Gwiazdę na Instagramie obserwuje ponad 1,6 miliona osób, a ona coraz częściej wykorzystuje swoje social media, by stać się głosem młodego pokolenia.

Podczas obowiązującej kwarantanny Julia bardzo angażowała się we wszystkie działania mające na celu wsparcie walki z Covid-19. Najpierw prosiła swoich fanów o pozostawanie w domach i izolację społeczną. Później aktywnie włączyła się w pomoc polskim szpitalom i dzięki zorganizowanej przez siebie wyprzedaży zakupiła niezbędne środki higieniczne i przekazała je jednej z placówek. Gwiazda swoim zachowaniem stara się dawać dobry przykład, ponieważ wie, że w social mediach śledzą ją głównie młode osoby, dla których jest wielką inspiracją.

Julia Wieniawa wspiera środowisko LGBT: opublikowała piękne zdjęcie

Aktorka coraz częściej zabiera głos w ważnych sprawach. Nie od dzisiaj wiadomo, że Julka jest bardzo zaangażowana w walce o prawa mniejszości seksualnych w naszym kraju. W zeszłym roku uczestniczyła w paradzie równości, pokazując swoje wsparcie dla środowiska LGBT. Za podejmowane w tym kierunku działania została też nominowana do nagrody Róż Gali w kategorii Online.

Za sprawą zbliżających się wyborów prezydenckich w naszym kraju o środowiskach homoseksualnych znowu zrobiło się głośno. Obecnie urzędujący prezydent podpisał tak zwaną Kartę Rodziny, która jest traktowana, jako dyskryminacja LGBT. Julia przy okazji promocji książki mówiącej o miłości między dwoma mężczyznami postanowiła na swoim kanale ponownie poruszyć temat tolerancji wobec mniejszości seksualnych.

W tym roku Polska została okrzyknięta najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej. Nie jest to powód do dumy – powiedziała Julia na swoim Instastory.

Po swoim apelu aktorka w kolejnych snapach zdecydowała się również zamieścić zdjęcie, na którym przytula i całuje swoją przyjaciółkę. Julia tym pięknym i odważnym zdjęciem udowadnia, że uczucie między osobami tej samej płci może być piękne.

 


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Saszan wspierają Paradę Równości w Warszawie

Julia Wieniawa i Saszan wspierają Paradę Równości w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×