Szukaj

Julia Wieniawa zapowiedziała na Instagramie „koniec winkowania”. Internauci gratulują

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ma obecnie bardzo dobry okres w życiu. Jest zakochana z wzajemnością, jej biznesy świetnie prosperują, a do tego zamieszkała w luksusowym apartamencie. Właśnie na Instagramie zapowiedziała zmiany. Internauci gratulują.

Julia Wieniawa to 22-latka, która może na swoim koncie zanotować wiele sukcesów. Dzięki wspaniałej współpracy z mamą-menadżerką, kreatywności, talentowi i głowie do interesów, odniosła wielki sukces, który przekłada się na konkretne kwoty, które lądują na jej rachunku.

Julia udowodniła już nie raz, że ma głowę na karku, więc postanowiła zarobione pieniądze zainwestować w nieruchomości, co zawsze jest gwarancją świetnej lokaty kapitału. Przy okazji sama zamieszkała w prawdziwym luksusie, bowiem trzecie z zakupionych mieszkań przeznaczyła dla siebie.

Prace remontowe się nieco przeciągnęły, bo aktorka planowała zamieszkać w penthousie już latem, ale w końcu jest wszystko gotowe i już od jakiegoś czasu Wieniawa raczy swoich fanów zdjęciami z pięknych wnętrz.

Do tego dochodzi szczęście w miłości. Już od dobrych kilku tygodni media rozpisują o relacji, jaka łączy ją z Nikodemem Rozbickim. Plotki o związku aktorskiej pary już od dawna pojawiały się w mediach. Jednak dopiero niedawno zakochani oficjalnie potwierdzili, że łączy ich coś więcej. Spędzili razem wakacje w górach, a potem na Zanzibarze. Wiadomo także, że ramię w ramię przywitali Nowy Rok, a ten zapowiada się dla Julii bardzo intensywnie. Właśnie zapowiedziała wielkie zmiany.

Julia Wieniawa ogłasza zmiany. Internauci gratulują

Julia Wieniawa jest bardzo zabiegana, jednak pod koniec roku trochę zwolniła i nieco sobie pofolgowała. Przestała intensywnie trenować, zamieniając siłownie na mate od jogi. Nie znaczy to, że przestała o siebie dbać. Jednak jak powiedziała w relacji na Instastory, wsłuchała się w potrzeby swojego ciała i dała mu nieco wytchnienia.

Oprócz tego oddała się tez rozrywce w gronie znajomych. W jej social mediach pojawiały się relacje z różnych domówek. Randkowała także w domowym zaciszy z Nikodemem. Przyszedł jednak czas na zmiany, co młoda aktorka zapowiedziała na Instagramie.

Luty = powrót do formy! Koniec winkowania. Za miesiąc mam wazny projekt i trzeba się do niego dobrze przygotować. Trzymajcie kciuki! – napisała w relacji.

Jesteśmy bardzo ciekawi, co to za nowy projekt i przyłączamy się do gratulacji internautów.


Julia Wieniawa zapowiada zmiany

Julia Wieniawa zapowiada zmiany

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w górach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w górach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w górach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w górach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×