Szukaj

Julia Wieniawa właśnie pokazała zdjęcia nowego apartamentu. Luksus to mało powiedziane

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zdecydowanie wie, w co najlepiej inwestować swój majątek. Młoda gwiazda niedawno stała się właścicielką kolejnego mieszkania. Właśnie pochwaliła się zdjęciami wnętrz.

Julia Wieniawa do show-biznesu wdarła się z wielkim impetem. Jest ona jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Jeżeli jej nazwisko pojawia się w jakiejś produkcji, to staje się to gwarancją wielkiego sukcesu. Mimo tego, że ma dopiero 21 lat, to może się pochwalić niezliczoną ilością ról. Największą rozpoznawalność przyniosła jej postać Pauli, w którą wcielała się w hicie Dwójki Rodzinka.pl. To właśnie ten serial otworzył jej drzwi do wielkiej kariery i stał się furtką do kolejnych intratnych kontraktów.

Młoda aktorka swoich sił próbuje nie tylko w filmach i serialach, ale także w muzyce. Na swoim koncie ma cztery single, które spotkały się z ciepłym przyjęciem wśród fanów. Ostatni z jej utworów SMRC, który pojawił się jako wielka niespodzianka dla wszystkich jej obserwatorów, zdobywa w sieci coraz większą popularność. Julia zdecydowanie wie jak zaistnieć w show-biznesie i w pełni wykorzystać swoje 5 minut. Gwiazda ma też smykałkę do interesów. Widać, że nie w głowie jej hulaszcze życie i chociaż uwielbia luksusowe dodatki z najlepszych domów mody, to wie również, jak mądrze zainwestować pieniądze.

Julia Wieniawa pochwaliła się projektem nowego mieszkania

Gwiazda od początku stara się rozsądnie zarządzać zgromadzonym majątkiem. Wie też dokładnie, że pieniądze nie lubią próżni i najlepsze co można zrobić to zainwestować je w nieruchomości.

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość.

Całkiem niedawno Julia została właścicielką trzeciego mieszkania. Jest to jednak nie byle jakie lokum. Znajduje się w jednym z apartamentowców w centrum Warszawy. Jej sąsiadem będzie między innymi Marcin Tyszka. Już teraz Julia nie może doczekać się przeprowadzka. Właśnie na swoim instastory pochwaliła się wizualizacjami projektów nowego apartamentu.

Widać, że będą to bardzo luksusowe wnętrza, urządzone w nowoczesnym stylu. Nie zabraknie w nich jednak przytulnych dodatków i sporej ilości zieleni. Wszystko ma nawiązywać do stylu Bali. Wiadomo też, że w mieszkaniu będzie kilka łazienek. Jednym z najważniejszych punktów nowego lokum jest jednak taras umiejscowiony na dachu, który Julia już powoli zaczęła urządzać.

Właśnie odwiedziłam swoje nowe mieszkanie. Czeka mnie spory remont, więc jeszcze trochę czasu minie, zanim się tu wprowadzę, ale zaczęłam już robić taras na dachu i będzie pięknie – mówi aktorka.

Aktorka wyznała, że już nie może doczekać się przeprowadzki. Wcale się jej nie dziwimy, bo te projekty zapierają dech.

 

 


Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×