Szukaj

Julia Wieniawa kupuje mieszenie za 2 mln zł. W takich luksusach zamieszka

Julia Wieniawa kupuje mieszkanie za 2 miliony złotych - informuje Super Express. Gdzie będzie zlokalizowane i na jakim etapie są rozmowy? 
Julia Wieniawa - nowe mieszkanie. Gdzie zamieszka?

Julia Wieniawa - nowe mieszkanie. Gdzie zamieszka?

Julia Wieniawa na nadmiar obowiązków narzekać nie może. Aktorka nie tylko regularnie pojawia się na planie, ale także pokazuje się podczas branżowych imprez, w czasie których błyszczy jak prawdziwa gwiazda. Tak jak w poniedziałkowy wieczór, kiedy pojawiła się na ceremonii wręczenia TeleKamer, na której wystąpiła w prostej, a jednocześnie obłędnej kreacji.

Za kilka tygodni wystąpi w programie Taniec z gwiazdami, do którego już się przygotowuje. Spędza godziny na sali treningowej, by ćwiczyć skomplikowane choreografie, którymi będzie próbowała olśnić zarówno jury, jak i widzów przed telewizorami. Dzięki ich głosom powalczy o wielki finał.

Julia Wieniawa – nowe mieszkanie za 2 miliony złotych

Wygląda na to, że Wieniawa nie tylko skupia się na zawodowych projektach, ale także inwestuje w nieruchomości. Chociaż nie tak dawno kupiła własne mieszkanie, jak informuje Super Express, Julia już myśli, by zamienić je na większe. Według źródeł tabloidu, była już u notariusza, by sprawdzić warunki umowy. W oko wpadł jej podobno trzypokojowy apartament w ścisłym centrum Warszawy:

Trzy pokoje i przedwojenne budownictwo to cechy, które sprawiają, że cena lokalu sięga prawie 2 mln zł! Ale co to dla niej. Za udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami wynegocjowała 30 tys. zł za odcinek. Dodatkowo w tym roku do kin wejdą aż trzy produkcje z jej udziałem – czytamy w tabloidzie.

Julia Wieniawa - w rękawicach bokserskich

Julia Wieniawa – w rękawicach bokserskich

Jedną z produkcji, która w tym roku wejdzie do kin, będzie Small world, nowy film Patryka Vegi, opowiadający o handlu dziećmi. To historia czteroletniej dziewczynki, która została porwana z polskiej wsi. Udaje się ją odnaleźć 14 lat od porwania. W filmie została przedstawiona zarówno perspektywa ofiary, jak i jej rodziców oraz porywacza.

Zobacz także: TeleKamery 2020: Julia Wieniawa przyćmiła WSZYSTKIE gwiazdy. Wyglądała obłędnie. Wielka klasa!


Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska – TeleKamery 2020, najlepszy serial

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska – TeleKamery 2020, najlepszy serial

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×