Julia Wieniawa zobaczyła choinkę Jessiki Mercedes i osobiście pojechała nanieść poprawki. Co jej się nie spodobało?

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Julia Wieniawa jest perfekcjonistką. Gdy tylko zobaczyła, jak swoją choinkę ubrała Jessica Mercedes, postanowiła natychmiast interweniować. Co zrobiła?

Julia Wieniawa bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera aktorska rozpoczęła się od roli Pauli, w którą wcielała się w serialu Rodzinka.pl. 22-latka dorastała na oczach Polaków i w mig stała się jedną z najbardziej pożądanych przez polskich reżyserów twarzy. Co prawda nie ukończyła studiów w tym kierunku, ale propozycje sypią się jak z rękawa.

Poza serialami Julia wielokrotnie pojawiała się na dużym ekranie. Mimo młodego wieku ma naprawdę bogatą filmografię. Między planami zdjęciowymi znalazła czas na Taniec z Gwiazdami. Już od pierwszego odcinka była faworytką 11. edycji. Dotarła do finału, ale przegrała w nim z Edytą Zając.

Wieniawa czego się nie dotknie, odnosi sukces. Potrafi grać, tańczyć, a nawet śpiewać. Obecnie domyka prace nad swoją debiutancką płytą, którą promuje singiel Na darmo. Kilka dni temu wystąpiła gościnnie z Ofelią. Tłumnie zebrani pod sceną fani, byli wprost zachwyceni dźwiękami, jakie wydawała z siebie Julka.

Gwiazda jest wyjątkowo przedsiębiorczą osobą. Jest założycielką firmy z odzieżą sportową. Wcześniej prowadziła również biznes kosmetyczny, jednak z niego zrezygnowała. Aż trudno wyobrazić sobie, jak przy takim natłoku obowiązków udało jej się jeszcze ułożyć życie prywatne. Jednak dla Julii nie ma rzeczy niemożliwych. Jej wybrankiem jest Nikodem Rozbicki, któremu jako pierwszemu udało się przekonać artystkę do wspólnego mieszkania i wprowadzić do ogromnego apartamentu popularnej aktorki.

Julia Wieniawa odwiedziła Jessikę Mercedes

Julia Wieniawa jak każda kobieta potrzebuje również czasu dla koleżanek. Nie od dziś wiadomo, że przyjaźni się z Jessiką Mercedes. Gwiazdy często spotykają się zarówno na eventach, jak i prywatnie. Wspierają się i pomagają sobie. Gdy tylko Julka zauważyła, jak Jessica ubrała swoją choinkę, postanowiła przyjechać i wprowadzić zmiany:

Poprawki perfekcjonistki Julii Wieniawy – relacjonowała Jessica.

Po chwili ich spotkanie przerodziło się w dwuosobową imprezę. Celebrytki zaczęły śpiewać i się wygłupiać. Nie omieszkały podzielić się relacją z fanami.

Zobaczcie zdjęcia z ich szalonego wieczoru.


Julia Wieniawa poprawia choinkę Jessiki Mercedes

Julia Wieniawa poprawia choinkę Jessiki Mercedes

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×