Szukaj

Julia Wieniawa naciągnęła sobie twarz. Wygląda jak śliczna Azjatka!

Julia Wieniawa jak śliczna Azjatka

Julia Wieniawa jak śliczna Azjatka

Julia Wieniawa wygląda jak Azjatka

Julia Wieniawa pochwaliła się oryginalnym zdjęciem. Aktorka naciągnęła sobie twarz i wyglądała jak śliczna Azjatka. Fani byli oczarowani. Zobaczcie sami!

Julia Wieniawa bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Od czasu swojego debiutu na ekranie w rodzince.pl młoda artystka przeszła porażającą metamorfozę. Dorastała na oczach widzów i ze słodkiej nastolatki zmieniła się w kobietę świadomą swojej urody, talentu oraz możliwości. Nie obyło się bez metamorfozy, a chociaż Julia stawia na naturalność i z niebywałym wdziękiem podkreśla atuty swojego piękna, pokazała się już od wielu różnych stron. A jest na czym pracować, bo oryginalne rysy twarzy i łatwość z jaką wchodzi w nowe role jest godna podziwu, biorąc pod uwagę jej młody wiek.

Wieniawa uwielbia publikować zdjęcia w social mediach, a obserwujących przybywa jej każdego dnia. Przeważają oczywiście urocze selfie, ale niedawno pochwaliła się zdjęciem kompletnie innym niż poprzednie. Wykonana analogowym aparatem fotka zachwyciła Internautów, którzy dopatrywali się w urodzie Wieniaway orientalnych nut. Dlaczego? Julia pozując do zdjęcia delikatnie „naciągnęła” sobie twarz palcami, a jej duże oczy nabrały subtelnego migdałowego kształtu, nadając jej wygląd ślicznej Azjatki.

Trzeba przyznać, że prezentowała się niezwykle dobrze. I choć normalnie jej twarz wygląda zupełnie inaczej, w takim wydaniu też wygląda świetnie.;)

Myślicie, że mogłaby wcielić się w postać o azjatyckich korzeniach?

Piękna Julia Wieniawa została pobita przez znaną aktorkę! Twarz młodej gwiazdy jest pokiereszowana! O co im poszło?

Julia Wieniawa pierwszy raz opowiedziała o kulisach współpracy z mamą. Będzie zadowolona z tego komentarza? [WIDEO]

Julia Wieniawa pochwaliła się wspaniałymi zdjęciami z Wigilii! Pokazała zjawiskową kreację i swoje śliczne siostry!


Julia Wieniawa jak śliczna Azjatka

Julia Wieniawa jak śliczna Azjatka

Julia Wieniawa jak śliczna Azjatka

Julia Wieniawa jak śliczna Azjatka

Julia Wieniawa z siostrami i mamą – Wigilia 2018

Julia Wieniawa z siostrami i mamą – Wigilia 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×