Julia Wieniawa pokazała zdjęcia z randki Jessiki Mercrdes i jej chłopaka. U blogerki tak romantycznych kadrów nie uraczymy

Julia Wieniawa - podwójna randka

Julia Wieniawa - podwójna randka

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami zdjęciami z podwójnej randki. Piękne widoki, słońce i dwie zakochane pary. Czego więcej potrzeba do szczęścia?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie od razu przyznali się, że są parą. Chociaż kolorowa prasa donosiła, że aktorka jest zakochana, sami zainteresowani nie komentowali medialnych rewelacji. Wszystko zmieniło się w listopadzie, kiedy to Julka udzieliła wywiadu Gali. Powiedziała, że od ostatniego rozstania przez rok nie wchodziła w poważne relacje. Potwierdziła, że aktualnie jest w związku, który stara się uchować od medialnego szumu:

Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację.

Relacja kwitnie. Julia i Nikodem polecieli do Egiptu, skąd nie szczędzili fanom wspólnych fotografii. Podzielili się zdjęciami zrobionymi przy okazji zwiedzania z piramid, zrelacjonowali podróż dżipem przez pustynię. Gdy internauci wytknęli im, że podróżują w czasie pandemii, odpowiedzieli, że walkę z koronawirusem mają już za sobą. Kraj faraonów nie jest jedynym miejscem, które zakochani wspólnie odwiedzili. Razem odpoczywali już m.in. na Zanzibarze, a także w polskich górach. W ich social mediach nie brakuje kadrów ze wspólnie spędzanego czasu.

Tym razem wybrali się na podwójną randkę.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na podwójnej randce

Julia Wieniawa podzieliła się na Instagramie zdjęciami zrobionymi na łodzi. Piękna pogoda sprzyja wypadom nad wodę. Na fotografiach widzimy aktorkę i Nikodema Rozbickiego, a także Jessikę Mercedes i jej partnera Kubę Karasia. Nie od dziś wiadomo, że panie przyjaźnią się ze sobą.

Kadry są dowodem, że młodzi bawili się świetnie w swoim towarzystwie.

double date (podwójna randka, red.) – napisała aktorka.

Kim jest chłopak Jessiki Mercedes? To muzyk zespołu The Dumplings, w którym gra na gitarze, perkusji oraz klawiszach. Duet w 2014 roku wydał swój debiutancki album, który został nagrodzony Fryderykiem za fonograficzny debiut roku. Na swoim koncie ma występy na takich festiwalach, jak Open’er Festival, Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton. Ich kolejne utwory, m.in. Technicolor Yawn, Nie Gotujemy, Kocham być z Tobą, szybko stają się hitami.

Jak widać, artystyczne dusze ciągną do siebie, a czworo młodych i zdolnych ludzi bardzo miło spędziło niedzielne popołudnie.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Jessica Mercedes i Kuba Karaś

Jessica Mercedes i Kuba Karaś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×