Julia Wieniawa na plaży pokazała więcej niż inni! Odważne posunięcie

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa postanowiła odpocząć od Warszawy i zrobiła sobie krótki wypad nad morze. Zameldowała się w Sopocie i teraz stamtąd dzieli się z fanami pięknymi ujęciami. Na najnowszej fotografii pokazała, jak wycisza się na plaży.

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w sieci podczas kwarantanny. Nie zapomina ani na chwile o swoich fanach. Pokazuje im, w jaki sposób spędza czas, u niej nie ma chwili na nudę. Ćwiczy jogę, trenuje taniec, żeby nie wyjść z wprawy przed wrześniowym wznowieniem Tańca z Gwiazdami, robi porządki w szafach, wypieka pyszności i pomaga polskiej służbie zdrowia.

Niedawno wpadła na chwilkę do Marcina Tyszki, a już to zaowocowało piękną sesją wykonaną przez fotografa. Prawdziwa kobieta-orkiestra. Tylko jeszcze jej Hot16challenge2 został do wykonania. Czekamy na nominację.

Nic dziwnego, że zapragnęła odrobinę zmienić środowisko i zaczerpnąć świeżego, morskiego powietrza.

Julia Wieniawa relaksuje się na plaży

Julia Wieniawa nie kryje, że jest wielką entuzjastką jogi, nawet była na specjalnym obozie na Bali, gdzie zgłębiała tę sztukę. A że nie ma nic lepszego, niż praktykować na plaży podczas zachodu słońca, to nie dziwi jej najnowsze zdjęcie.

Aktorka w pięknej szafirowej bluzie, która idealnie wpisała się w widok w tle, inhaluje się na opustoszałej plaży. Wygląda niezwykle promiennie. Jednak zapomniała o drobnym szczególe, czym powtórzyła błąd Małgorzaty Rozenek. Zapomniała założyć maskę ochronną. Doskonale jednak to rozumiemy, opustoszały brzeg prowokował do takiego właśnie zachowania. Kto nie chciałby pokazać więcej niż inni? 😉 Przypomnijmy tylko, że to odważne posunięcie może kosztować nawet do 500 złotych mandatu.

wieczorne wyciszenie  #inhaleexhale – napisała.

View this post on Instagram

wieczorne wyciszenie ???? #inhaleexhale

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Jak wiadomo, posty Wieniawy są bardzo chętnie komentowane przez jej fanów, tak też było i tym razem.

  • Ale widoki mhmm zazdro.
  • Piękna!
  • Piekna jak zawsze. Mam nadzieję, że miałaś wspaniały dzień.
  • Jejuniu Cudnaa – piszą.

Piękna Julia, cudne widoki. Weekend – marzenie.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w różu

Julia Wieniawa w różu

Julia Wieniawa - Majówka 2020

Julia Wieniawa - Majówka 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×