Julia Wieniawa w USA ze znanym przystojniakiem. Pokazała obrączkę, a fani pytają: „Był ślub?”

Julia Wieniawa obrączka

Julia Wieniawa obrączka

Julia Wieniawa poleciała do Nowego Jorku w towarzystwie Macieja Musiałowskiego. Świetnie się razem bawią. Aktorka systematycznie publikuje relacje z pobytu. Teraz pokazała fotografię z obrączka na palcu. Spowodowało to falę nowych domysłów na temat relacji łączących parę.

Julia Wieniawa, chociaż dopiero niedawno skończyła 21 lat, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych polskich aktorek. Nie tylko regularnie grywa w filmach i pojawia się podczas branżowych imprez, ale także jest aktywna w social mediach. Niedawno pochwaliła się podróżą do Nowego Jorku.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w Nowym Jorku. Co oznacza obrączka na palcu aktorki?

Gwiazda poleciała tam w towarzystwie Macieja Musiałowskiego. tym samym wzbudzając po raz kolejny zainteresowanie kolorowej prasy. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń.

Oboje dementują pogłoski, ale co jakiś czas pojawia się jakiś nowy powód kolejnych domysłów na temat relacji łączącej parę. Tym razem jest to okazała złota obrączka na palcu aktorki.

Julia wstawiła nowe zdjęcie, na którym pozuje w fantastycznej skórzanej kurtce, na szczycie Freedom Tower. W oczy rzuca się nie tylko znakomity wygląd aktorki, ale właśnie wspomniany pierścionek, który ma na palcu.

Fani aktorki natychmiast podchwycili temat, i próbują wyciągnąć z gwiazdy jakieś informacje. Ta jednak milczy. Zdaje się, że póki co wszystko na temat relacji łączącej ją z Maciejem Musiałowskim zostało powiedziane.

View this post on Instagram

????

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Maciej i Julia poznali się na długo przed tym, jak pojawili się w show-biznesie. Wszystko dzięki ich rodzicom, którzy od dawna utrzymują dobre relacje:

My z Julią znamy się od 18 lat. Jak Julia miała 3 lata to bywała u mnie w domu ze swoim ojcem, więc są dobrymi przyjaciółmi rodziny. Moim zdaniem sława jej nie zmieniła – powiedział w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Czyżby i tym razem domysły fanów były tylko plotkami?

Zobacz: Julia Wieniawa nawet podczas kąpieli wygląda luksusowo! Jej niezwykłe zdjęcie z wanny bije rekordy popularności

 


Julia Wieniawa w Nowym Jorku - obrączka

Julia Wieniawa w Nowym Jorku - obrączka

Julia Wieniawa w Nowym Jorku

Julia Wieniawa w Nowym Jorku

Julia Wieniawa w Nowym Jorku

Julia Wieniawa w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×