Szukaj

Julia Wieniawa na kacu chwali się apartamentem. Odsłoniła kolejne zakątki. Tak regeneruje się po domówce

Julia Wieniawa na kacu

Julia Wieniawa na kacu

Skacowana Julia Wieniawa dodała zdjęcie z nowego mieszkania. Nowy kadr od razu przyciąga wzrok. Urządziła sobie w domu prawdziwy raj. Teraz niemal przez cały rok może czuć się, jak na wakacjach.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Za co by się nie zabrała, od razu odnosi sukces. W krótkim czasie udowodniła, że jest nie tylko świetną aktorką, ale i piosenkarką, inwestorką oraz bizneswoman, która odnosi kolejne zawodowe sukcesy. Niemal każda produkcja z jej udziałem w krótkim czasie staje się hitem. Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, krótko po tym, jak pojawił się na platformie Netflix, zyskał miano propozycji tygodnia.

Mimo że Julia ma dopiero 22 lata, dobrze wie, jak inwestować pieniądze. Gdy skończyła 18 lat, za pierwsze zarobione pieniądze kupiła własne mieszkanie. Krótko po tym zdecydowała się na zakup kolejnych, które mają zabezpieczyć jej przyszłość. Jakiś temu zainwestowała w trzecią nieruchomość, która posiada niezwykle atrakcyjne położenie – znajduje się na szczycie luksusowego apartamentowca, a z okien mieszkania rozpościera się widok na Pałac Kultury. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z nowego gniazdka. W niedzielne popołudnie dodała kolejny kadr z wnętrza apartamentu. W salonie przez cały rok można czuć się, jak na rajskich wakacjach.

Skacowana Julia Wieniawa wypoczywa pod palmami

Julia ma nie tylko udane życie zawodowe, ale i prywatne. Od jakiegoś czasu spotyka się z Nikodemem Rozbickim. Na początku aktorzy ukrywali swoją relację, jednak od momentu wspólnego wyjazdu w góry nie zamierzają już tego robić. Wieniawa już pod koniec listopada w wywiadzie udzielonym dla magazynu Gala zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana:

Znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację.

Para spędza dużo czasu w nowym mieszkaniu gwiazdy, a Julia coraz chętniej dzieli się kadrami z domowego zacisza. Właśnie opublikowała fotkę, na której widać, że we wnętrzu nie zabrakło okazałych roślin. Możemy podziwiać też stylową kanapę i fragment poduszki z azteckim wzorem. Na zdjęciu możemy zobaczyć zmarnowaną Wieniawę, trzymającą się za głowę.

Wcześniej poinformowała swoich fanów, że w sobotni wieczór spotkała się z przyjaciółkami, z którymi wyprawiła „sabat czarownic”. Dziś natomiast zdradziła, że od rana ma kaca.

Julia Wieniawa ma kaca

Julia Wieniawa ma kaca

Julia bardzo chętnie podróżuje za granicę. Kilka tygodni temu wróciła z Zanzibaru, a klimat panujący na plaży postanowiła przenieść do wnętrza swojego nowego mieszkania. Właśnie opublikował kadr, na którym pozuje w bluzce z głębokim dekoltem, która eksponuje jej ponętne piersi. Tuż za wygodną kanapą, na której siedzi stoi kilka palm. Mimo dużych mrozów i śniegu za oknem Julia każdego dnia może czuć się tak, jakby była na słonecznej plaży.

Obserwatorzy Julii Wieniawy nie ukrywają, że bardzo podoba im się widok palm na tle zaśnieżonego tarasu:

  • Śnieg i palmy to opcja, która mi się podoba!
  • Połączenie idealne, jeszcze drink z palemką i jazda.
  • Fotka prze ekstra. Zjawiskowa.
  • Ciotka, tu jakby lato u Ciebie!

Trzeba przyznać, że Julia nowe lokum urządziła ze smakiem. Z chęcią sami wypoczęlibyśmy po ciężkim dniu pod palemką. A wy?


juliawieniawa_140222120_1289875738059857_4614547390538155343_n Julia Wieniawa – domówka

Julia Wieniawa – domówka

Julia Wieniawa ma kaca

Julia Wieniawa ma kaca

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×