Julia Wieniawa nie chciała zostać WAGs! Stanowczo odrzuciła zaloty jednego z piłkarzy. Kokietował ją do granic możliwości

Julia Wieniawa WAGs

Julia Wieniawa WAGs

Julia Wieniawa jest związana z Nikodemem Rozbickim. Kiedy zaczęła spotykać się z aktorem, o jej względy zabiegał jeden z piłkarzy. Aktorka miała szansę zostać jedną z WAGs. Czyje zaloty odrzuciła?

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka nieustannie bierze udział w kolejnych projektach i udowadnia, że jest kobietą wielu talentów. Odkąd zrobiło się o niej głośno, fani przyglądają się nie tylko jej zawodowym poczynaniom, ale także miłosnym rozterkom. Ma ona za sobą dwa bardzo medialne związki. Jako nastolatka związała się ze sporo starszym od siebie aktorem, Antkiem Królikowskim. Zakochani byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, jednak uczucie nie przetrwało próby czasu i zakończyli je po dwóch latach.

Później Julka wdała się krótki, aczkolwiek medialny romans z trenerem The Voice Of Poland. Po rozstaniu z muzykiem przez jakiś czas była singielką. Na jej drodze pojawił się jednak Nikodem Rozbicki, dla którego straciła głowę. Ich związek ma się wręcz doskonale, a niedawno świętowali pierwsze pół roku razem.

Julia Wieniawa mogła dołączyć do grona WAGs. Czyje zaloty odrzuciła?

Żony i partnerki piłkarzy przez prasę określane są jako WAGs, (to skrót od angielskiego Wives and Girlfriends). Wśród Polek prym zdecydowanie wiodą Anna Lewandowska i Marina. Żony Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego robią tak samo dużą karierę jak ich mężowie i mają fanów na całym świecie. Ci żywo interesują się ich zawodowymi i prywatnymi poczynaniami.

Do tego zacnego grona miała szansę dołączyć także Julia Wieniawa. Swego czasu obrońca Lecha Poznań, Tymoteusz Puchacz mocno zabiegał o jej względy, a w wywiadach nie szczędził komplementów pod adresem ślicznej aktorki. Zaczął od tego, że w zeszłym roku nominował Wieniawę do wyzwania #hot16challenge. Podczas wywiadu w programie Hejt Park nie ukrywał, że jest jej fanem.

Jestem wielkim fanem, śledzę ją w mediach, muzycznie, aktorsko. Także z tego miejsca pozdrawiam Julię Wieniawę. Też chciałbym wiedzieć, co u niej słychać, może się kiedyś dowiem, żywię taką szczerą nadzieję – wyznał Puchacz.

Piłkarz do tego stopnia kokietował, że rozmarzył się nawet na temat ich wspólnego udziału w Tańcu z Gwiazdami:

Widziałem ten finał w powtórkach, bo akurat oglądałem mecz, tak że nie mogłem oglądać finału na żywo. No co mogę powiedzieć? Niestety, tutaj widzowie ewidentnie się nie popisali. Mam nadzieję, że kiedyś może jeszcze wystąpi i zdobędzie kryształową kulę. Może ze mną.

Julka pozostała nieugięta na zaloty adoratora i gdy fani zaczęli oznaczać piłkarza pod jej publikacjami w social mediach, poprosiła o to, by z tym skończyli.

Dajcie już z tym spokój… Ile można?! – napisała pod jednym ze zdjęć.

Zainteresowanie Tymoteusza śliczną Julką nie umknęło nie tylko uwadze fanów, ale także komentatora sportowego Mateusza Borka. Puchacz czekał bowiem na powołanie do reprezentacji, którego nie otrzymał.

Tymek Puchacz (…) czeka na powołanie do reprezentacji jak na Julię Wieniawę. No ale Julia teraz jest z aktorem Rozbickim, a trener Sousa jednak z innymi kandydatami na grę na lewym wahadle – mówił Borek.

Kilka lat temu w podobnej sytuacji była Marina, o której względy zabiegał Wojtek Szczęsny. Piłkarz podstępem umówił się z nią na randkę, a dzisiaj stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Julka jest teraz szczęśliwa u boku Nikodema Rozbickiego i wygląda na to, że ich relacja ma się doskonale.


Tymoteusz Puchacz na treningu reprezentacji Polski

Tymoteusz Puchacz na treningu reprezentacji Polski

Julia Wieniawa na Capri

Julia Wieniawa na Capri

Tymoteusz Puchacz na treningu reprezentacji Polski

Tymoteusz Puchacz na treningu reprezentacji Polski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×