Julia Wieniawa już poczuła klimat Dubaju! Jej seksowna miniówka działa na wyobraźnię bardziej niż kuse bikini!

Julia Wieniawa w miniówce w Dubaju

Julia Wieniawa w miniówce w Dubaju

Julia Wieniawa w Dubaju w seksownej stylizacji

Jeśli mowa o nowym pokoleniu artystów w Polsce, nie sposób nie wspomnieć o Julii Wieniawie. Młodziutka aktorka, która pierwsze kroki w show-biznesie stawiała zaledwie kilka lat temu, obecnie jest jedną z najbardziej wpływowych gwiazd. Kariera, którą rozpoczęła od hitowej rodzinki.pl rozwinęła się w zastraszającym tempie i nic nie wskazuje na to, by w najbliższych latach cokolwiek miało się zmienić.

Julia gra w serialach, występuje w filmach i kampaniach reklamowych największych marek. W tym roku pojechała na Cannes 2018 jako przedstawicielka L’Oreal Paris, tworzy też własną muzykę i tańczy. Niedawno zaprojektowała kolekcję ubrań, jest zaangażowana w wiele charytatywnych projektów – innymi słowy, nieustannie pracuje. Młodziutka gwiazda ma ręce pełne roboty, a kontrakty wciąż spływają. Nie wspominając o intensywnym życiu w social mediach. Nic dziwnego, że na wakacje udało jej się wyrwać dopiero w listopadzie.

Julia poleciała do Dubaju i regularnie chwali się na Instagramie pięknymi zdjęciami, kusząc zgrabnym ciałem. Pokazała już zdjęcia w seksownym bikini, teraz przyszedł czas na jeansową spódniczkę mini, która pięknie wyeksponowała jej długie nogi. Do spódniczki założyła brzoskwiniowy top, pod który nie włożyła stanika, a stylizację uzupełniła stylowymi sandałkami.

Trudno oderwać od niej wzrok – młoda, piękna i zdolna. Lubicie Julię?

Seksowna Julia Wieniawa w kusym bikini relaksuje się w Dubaju! Widoki jak z „Playboya”!

Julia Wieniawa została projektantką mody! Pochwaliła się pierwszym projektem. „Kolekcja będzie sprzedawana na całym świecie”

Julia Wieniawa jest ikoną stylu, a jej mama? Już wiadomo po kim aktorka odziedziczyła taką smykałkę do mody!


Julia Wieniawa w mini na wakacjach w Dubaju

Julia Wieniawa w mini na wakacjach w Dubaju

Julia Wieniawa zaprojektowała kolekcję ubrań

Julia Wieniawa zaprojektowała kolekcję ubrań

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na siłowni

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na siłowni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×