Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

Zdjęcie (1) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[1/13] Salon Julii Wieniawy

Zdjęcie (2) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[2/13] Julia Wieniawa pokazała salon

Zdjęcie (3) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[3/13] Z salonu wchodzi się do garderoby. Dom Julii Wieniawy

Zdjęcie (4) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[4/13] Garderoba Julii Wieniawy

Zdjęcie (5) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[5/13] Julia Wieniawa ma garderobie duże lustro

Zdjęcie (6) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[6/13] Kolekcja kosmetyków Julii Wieniawy

Zdjęcie (7) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[7/13] Julia Wieniawa pokazała mieszkanie

Zdjęcie (8) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[8/13] Jak wygląda garderoba Julii Wieniawy?

Zdjęcie (9) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[9/13] Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Zdjęcie (10) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[10/13] Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Zdjęcie (11) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[11/13] Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Zdjęcie (12) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[12/13] Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Zdjęcie (13) Julia Wieniawa pochwaliła się mieszkaniem! Salon jest piękny, ale garderoba, to spełnienie marzeń każdej kobiety!

[13/13] Julia Wieniawa pokazała swoje mieszkanie

Komentarze

×