Szukaj

Julia Wieniawa nową gwiazdą TVN! Jej program może rozsadzić wiosenną ramówkę!

Julia Wieniawa program

Reality-show TVN gwiazdy z matkami

Julia Wieniawa od momentu w którym wkroczyła do świata show-biznesu unika udziału we wszelkich programach rozrywkowych, w tym typu reality-show. Aktorka tym razem zrobi wyjątek. Już wkrótce pojawi się w produkcji stacji TVN. Na planie towarzyszyć jej będzie wyjątkowa osoba.

Mowa o mamie aktorki Marcie Wieniawie, która na co dzień jest także menadżerką gwiazdy. Jak informuje magazyn Party, stacja TVN wkrótce rusza z nowym formatem programu. Julia i jej mama idealnie będą wpisywać się w jego ramy. Dlaczego?

To reality show oparte na amerykańskim formacie, w którym występują gwiazdy ze swoimi mamami. Zadaniem Julki będzie przygotowanie dla pani Marty szeregu często ekstremalnych zadań, które ta będzie musiała wykonać – przyznaje informator magazynu Party.

Dodajmy, że Julia jest bardzo zżyta z mamą. Chociaż z wykształcenia Marta Wieniawa jest agentką nieruchomości, od kilku lat prowadzi karierę córki i robi to doskonale:

Moja mama mi we wszystkim pomaga. Od zawsze, na zawsze. Robimy razem wszystkie projekty social mediowe i kampanie reklamowe. Wszystkie te najważniejsze zrobiłam właśnie z mamą. (…) Zawsze mama trzymała pieczę nad umowami, nad wszystkimi formalnymi rzeczami ponieważ ona ma bardzo obiektywny stosunek do show-biznesu. Sama z niego nie pochodzi, ona jest agentką nieruchomości. Zawsze biorę ją na wszystkie spotkania – przyznała Wieniawa w jednym z wywiadów.

Zwłaszcza, że w ostatnim czasie w życiu młodej aktorki sporo się dzieje. Nie tylko występuje w serialu Rodzinka.pl,  zagrała u Patryka Vegi, w ostatnim czasie zainteresowała się także muzyką. Jej piosenka Nie muszę podbija internet, a w ostatnim czasie udało jej się zanotować ponad 2 miliony wyświetleń.

Julia Wieniawa w mikro bikini bez retuszu! Ledwo zasłoniła strategiczne miejsca!

Prawie naga Julia Wieniawa opala swoje boskie ciało w Dubaju! Dumny Antek pokazał światu jej gorącą fotkę!

Julia Wieniawa już poczuła klimat Dubaju! Jej seksowna miniówka działa na wyobraźnię bardziej niż kuse bikini!


Czy Julia Wieniawa jest podobna do mamy?

×