Szukaj

Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

Zdjęcie (1) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[1/21] Julia Wieniawa z karbowanymi włosami

Zdjęcie (2) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[2/21] Julia Wieniawa z karbowanymi włosami

Zdjęcie (3) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[3/21] Julia Wieniawa na okładce

Zdjęcie (4) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[4/21] Julia Wieniawa na okładce

Zdjęcie (5) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[5/21] Julia Wieniawa przesadziła z opalaniem natryskowym

Zdjęcie (6) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[6/21] Julia Wieniawa stworzyła kolekcję ubrań

Zdjęcie (7) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[7/21] Julia Wieniawa w ślubnej stylizacji

Zdjęcie (8) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[8/21] Julia Wieniawa w ślubnej stylizacji

Zdjęcie (9) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[9/21] Julia Wieniawa makijaż z czerwoną szminką - 20 lecie Sephory

Zdjęcie (10) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[10/21] Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Zdjęcie (11) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[11/21] Julia Wieniawa – Polsat Superhit Festiwal 2019, koncert Platynowy

Zdjęcie (12) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[12/21] Julia Wieniawa – Wielka Gala Gwiazd 2019

Zdjęcie (13) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[13/21] Julia Wieniawa - konferencja Polsat Super Hit Festiwal

Zdjęcie (14) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[14/21] Julia Wieniawa poprowadzi festiwal w Sopocie

Zdjęcie (15) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[15/21] Julia Wieniawa bez makijażu w skórzanej mini

Zdjęcie (16) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[16/21] Julia Wieniawa bez makijażu w skórzanej mini

Zdjęcie (17) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[17/21] Julia Wieniawa - Sephora Trend Report 2019

Zdjęcie (18) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[18/21] Julia Wieniawa - Sephora Trend Report 2019

Zdjęcie (19) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[19/21] Julia Wieniawa zabrała psa Gucia na zakupy

Zdjęcie (20) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[20/21] Julia Wieniawa w blondzie

Zdjęcie (21) Julia Wieniawa ma najmodniejszą fryzurę tego lata! Nie dość, że jest piękna, to jeszcze nadaje włosom objętości!

[21/21] Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night 2018

×