Szukaj

Julia Wieniawa kwarantannę spędza w łóżku ze swoją miłością. Kto skradł jej serce?

Julia Wieniawa, tak jak większość rozsądnych ludzi, ostatnie dni spędza w domu. W czasie kwarantanny ma tyle miłości, że nie może nawet skupić się na książce… Zdjęcie jest tego najlepszym dowodem.
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Koronawirus nikogo nie oszczędza. Tak samo na jego zabójczy „dotyk” są narażeni celebryci, jak i zwykli ludzie, dlatego wszyscy musimy o siebie dbać.

Gwiazdy show-biznesu z jednej strony mają lepiej niż np. obsługa w sklepach czy pracownicy branży medycznej. Jedyne co może im doskwierać, to brak aktywności. Oczywiście oprócz braku finansów, ale z tym Julia Wieniawa raczej nie ma problemu. Aktorka w ostatnich czasach była jedną z najbardziej wziętych aktorek w naszym kraju. Tylko na dwóch odcinkach Tańca z gwiazdami zarobiła 60 tysięcy złotych.

Wirus COVID-19 sprawił, że świat Julii nagle stanął w miejscu. Odwołano przecież premierę film z jej udziałem W lesie dziś nie zaśnie nikt, a program Taniec z gwiazdami, w którym święciła triumfy, został zawieszony aż do jesieni.

Serce mi pęka na myśl o tym co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji @polsatofficial o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze. (…) Nie traktujcie tego posta jak pożegnania, bo obiecuję, że poprzestawiam wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki. A tymczasem bądźcie zdrowi, rozsądni i odpowiedzialni. Kocham Was! – pisała Julia po przerwaniu zdjęć do TzG.

Co Julia Wieniawa porabia w czasie kwarantanny?

Julia Wieniawa cieszy się czasem z najbliższymi – czasem tańczy z mamą, uprawia jogę z siostrą, oddaje się lekturze, nadrabia zaległości w serialach. Nie gotuje, tylko jedzenie zamawia na wynos. Codziennie pokazuje swoim fanom, co ląduje na jej talerzu. Jest zdrowo, pożywnie i świeżo. Ale nie to najbardziej zaintrygowało jej fanów.

Wieniawa w czasie kwarantanny pochwaliła się swoją wielką miłością:

Ale mam dużo miłości wokół, aż się skupić na książce nie mogę, bo tak mnie rozczula ten widok – napisała Julia na zdjęciu w swoim InstaStory.

Nie, nie miejcie żadnych erotycznych skojarzeń rodem z książek Blanki Lipińskiej. Chodzi o urokliwego, małego, białego pieska aktorki. Takiej miłości nigdy nie za wiele.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa - czas w domu z rodziną i psami

Julia Wieniawa - czas w domu z rodziną i psami

Julia Wieniawa - czas w domu z rodziną i psami

Julia Wieniawa - czas w domu z rodziną i psami

Dodaj komentarz

  • Zuza 24 pisze:

    Ale głupoty gadasz! Dziewczyna oficjalnie w wieku 22 lat miała tylko 2 związku (nie jest to jakiś dramat) w tym jeden w którym była dość sporo czasu. Popatrz w koło lub do swojego kąta czy czasem inna się nie szm*ci z 5 naraz. No i żeby zaraz nie było pisane, że bronię ją dlatego iż jestem jej fanką. Otóż (zasmuce Cię) nie! Poprostu denerwuje mnie ocenianie kogoś kogo nie znasz! Miłego dnia ????

  • Gośćgoga pisze:

    Aż dziwne, że bez kejnego fagasa. Ona przecież jak puchar przechodni z rak do rąk.

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×