Julia Wieniawa otacza się luksusem. Hotel tylko dla bogatych i torebka warta fortunę. Co za sztos!

Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Julia Wieniawa przebyła kilkaset kilometrów, by znaleźć ukojenie nad brzegiem jeziora Rożnowskiego. Pochwaliła się pięknymi widokami i wartą fortunę stylizacją. Jak wyglądała?

Julia Wieniawa od lat cieszy się ogromną popularnością, którą zagwarantowała jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl. Krótko po tym zaczęły napływać do niej kolejne propozycje, dzięki czemu umocniła swoją pozycję na rynku. W ciągu trzech lat pojawiła się m.in. w Kobietach Mafii, W lesie dziś nie zaśnie nikt oraz Small world. Ostatnio zdradziła, że mogła zagrać również w innych produkcjach, jednak oferowane przez producentów warunki nie spełniały jej oczekiwań.

Aktorka może pochwalić się również talentem wokalnym. Na swoim koncie ma już kilka singli, które w krótkim czasie podbiły rynek muzyczny. Ostatnio udostępniła w mediach filmik, na którym możemy posłuchać jej wykonania najnowszego utworu Adele. Mimo to na razie nie zapowiada powrotu na estradę, ponieważ skupiła się na innych projektach zawodowych. Stworzyła od podstaw dwie firmy, które zajmują się sprzedażą kosmetyków i odzieży sygnowanych jej nazwiskiem.

Julia Wieniawa pochwaliła się modną stylizacją przy okazji wypadu w Beskidy

Julia nie może narzekać na brak obowiązków, mimo to zawsze znajduje czas dla siebie. Kilka miesięcy temu postanowiła, że spróbuje zrobić prawo jazdy. Długo nie musieliśmy czekać na radosną nowinę. Na początku września poinformowała, że zdała egzamin za pierwszym razem.

Możliwość samodzielnego poruszania się autem dała gwieździe ogromną swobodę. Miesiąc później wyruszyła w pierwszą dłuższą podróż i to nie byle jakim wozem. Zabrała team Lemiss w Beskidy. Panie mogły liczyć na moc wrażeń, ponieważ w trasę wybrały się luksusowym porsche.

Chwilę po tym, jak dotarły na miejsce, Wieniawa pochwaliła się kadrami wykonanymi wewnątrz luksusowego apartamentu położonego nad samym brzegiem jeziora Rożnowskiego. Widoki zapierają dech w piersiach, podobnie jak bardzo droga stylizacja gwiazdy.

Właścicielka Lemiss zadbała przede wszystkim o wygodę i ciepło. Włożyła gruby jasnoniebieski sweter zapinany na guziki oraz kremowe dresy. Całość uzupełniła o kapelusz w tym samym kolorze, wygodne adidasy Nike i ciepły szal łączący wspomniane wcześniej barwy. Na ramię założyła przezroczystą torebkę Coco Chanel z kolekcji wiosna/lato 2018, która warta jest ok. 11 tysięcy złotych.

Gwiazda zabrała ze sobą nie tylko matkę, ale i Igę Krefft, z którą ostatnio są nierozłączne. Kilka dni temu pojawiły się razem na premierze filmu Furioza. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Zdjęcia z wypadu w Beskidy znajdziecie w naszej galerii.


Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Julia Wieniawa - wypad w Beskidy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×