Szukaj

Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie w drogim apartamentowcu. Zamieszka w sąsiedztwie gwiazd

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie, o czym donosi Fakt. Co miało wpływ na jej decyzję? Gdzie się znajduje? Co wiadomo na ten temat?

Julia Wieniawa wróciła do zawodowej aktywności. Chociaż do niedawna zajmowała się głównie prowadzeniem kont w mediach społecznościowych, gdy rząd nieco złagodził obostrzenia, znów pojawia się na planach, wróciła na siłownię, a także wypuściła nową piosenkę. Utwór SMRC, bo o nim mowa, już zdobywa ogromną popularność.

Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie. Gdzie się znajduje?

Julia Wieniawa nadal publikuje nowe posty na Instagramie. Tak jak w niedzielę, gdy udostępniła zdjęcie zrobione po pracy. Uwagę przyciąga jej stylizacja, a właściwie torebka Diora, która kosztuje około 10 tysięcy złotych. Aktorka kupiła ją podczas wakacji w Dubaju i jak pochwaliła się wtedy, to spełnienie jej marzeń.

Julia zarobione pieniądze inwestuje nie tylko w luksusowe dodatki, ale także w nieruchomości. Jak donosi Fakt do jej kolekcji dołączyło kolejne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie. Osoby z jej otoczenia mówią, ma większy metraż niż poprzednie. Zamieszka w sąsiedztwie Marcina Tyszki:

Julka kocha swoje mieszkanie w kamienicy, ale poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni. Dlatego kupiła nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na wysokim piętrze. Jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę – donosi tabloidowi znajomy aktorki.

Wieniawa nie ukrywa, że inwestuje w nieruchomości. Jak zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post, to doskonały sposób, by zabezpieczyć środki finansowe na swoją przyszłość:

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość.

Ciekawe kiedy aktorka pokaże swoje nowe cztery kąty internautom.


Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa - nowa fryzura

Julia Wieniawa w dresie

Julia Wieniawa w dresie

Julia Wieniawa dołączyła do wyzwania CCC

Julia Wieniawa dołączyła do wyzwania CCC

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×