Szukaj

Wieniawa już wie, dlaczego przegrała w „TZG”: „Nie jestem ślepa”. Ostre słowa mogą sprawić przykrość Edycie Zając

Julia Wieniawa o przegranej w TZG

Julia Wieniawa o przegranej w TZG

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino skomentowali wczorajszy finał Tańca z Gwiazdami. Po ich słowach Edycie Zając może się zrobić naprawdę przykro. Jak podsumowali ten wieczór?

Cała ostatnia edycja Tańca z Gwiazdami, a w szczególności finał długo zostaną w pamięci widzów. Pandemia Covid-19 zrobiła spore spustoszenie w programie. Najpierw emisja została wstrzymana i przełożona do jesiennej ramówki. Pierwsze odcinki odbyły się zgodnie z planem, jednak tuż przed końcem programu wszystko zaczęło się komplikować. Ze względu na koronawirusa z udziału musieli zrezygnować Bogdan Kalus i Lenka Klimentova oraz Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Sytuacja zaczęła się komplikować.

Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników i wszystkich osób pracujących przy programie produkcja zdecydowała, że przyspieszy finałowy odcinek. Wczoraj byliśmy świadkami bardzo wyrównanej walki o Kryształową Kulę. Od samego początku faworytem była Julia Wieniawa, jednak czarnym koniem programu okazała się być Edyta Zając, która głosami widzów odniosła zwycięstwo. Młoda aktorka i Stefano tuż po ogłoszeniu wyników postanowili skomentować swoje drugie miejsce. Co powiedzieli?

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino komentują wygraną Edyty Zając

Na kilka godzin przed rozpoczęciem finału Julia Wieniawa postanowiła napisać w social mediach krótkie oświadczenie. Gwiazda podkreśliła, że chociaż chciałaby, żeby ten wieczór był pełen szczęścia to z uwagi na wyrok Trybunału Konstytucyjnego, program schodzi dla niej na dalszy plan. Tuż po tym, jak ogłoszono ze Kryształową Kulę zdobyła Edyta Zając, Julia i Stefano zostali poproszeni o komentarz.

Nazywali mnie faworytką, a one nigdy nie wygrywają. Byłam na to przygotowana i nie było to dla mnie zaskoczeniem. Jesteśmy wdzięczni, że doszliśmy do finału i pożegnaliśmy się godnie z programem. Ja nie jestem ślepa i wiem, że przegrałam przez komentarze, w których pisali o mojej wygranej. Ja tu przyszłam dla siebie, a nie dla punktacji i zwycięstwa. W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o Kryształową Kulę nie ma żadnego znaczenia. Dziś walczą kobiety o nasze prawa i to jest dla mnie najważniejsze. Przez to wszystko ja straciłam parcie na zwycięstwo – powiedziała Julia w rozmowie z portalem Pomponik.

Sprawę zajęcia drugiego miejsca skomentował również Stefano. Był on podobnego zdania co jego taneczna partnerka. Wygrana nie była według niego rzeczą istotną.

Nie ma znaczenia kto, jakie miejsce zajął. Ja już przegrałem kilka finałów. My byliśmy sobą do końca i nikt nam tego nie zabierze. Kryształowa Kula to tylko formalności. Jutro nikt nie będzie pamiętał, kto wygrał – dodał Stefano

Myślicie, że fani tak szybko zapomną o wygranej Edyty?


Edyta Zając, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami, finał

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami, finał

Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

Taniec z gwiazdami, finał

Taniec z gwiazdami, finał

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  przegrała, bo była zbyt pewna i butna, irytująca i nielubiana. Dla mnie tez mała szczera i zadzierająca nosa. To Edycie należała się wygrana, bo zrobiła największy progres, Cos pokazała. Julia jest za bardzo chwalona, bo niby ładan, ale nie dla mnie

 • Gośćada pisze:

  Pycha przegrywa że skromnością…

 • Gość pisze:

  Ciekawe co by mowila jakby wygrala. Moze i tanczyla ladniej niz Edyta ale jej po prostu ludzie nie lubia i tylko dlatego nie wygrala. Ja przyznam ze tez jej nie lubie.

 • Gość pisze:

  Julka bylas najlepsza .A ostatni taniec do piosenki z Dirty dancing cos pieknego.Najlepszy że wszystkich edycji tanca

 • Gość pisze:

  Noo nie myślałam że Stefano może się wypowiedzieć w taki sposób,to bezczelne a Julka no cóż wiele głupot już mówiła ,brawo pani Edyto jest pani mądra skromna kobieta

 • Malgosia pisze:

  I jeszcze niech powiedzą że te 100tys. czy 50tys.się nie liczą. Obłuda!!!!

 • Monika pisze:

  Pani Julka była Pani najlepsza. Ludzie którzy Panią hejtuja nie osiągną w życiu tego co Pani osiągnęła w wielu 21 lat.

 • Gośćmari pisze:

  Julia, dawaj dalej do przodu, nie przejmuj się, są ważniejsze sprawy w zyciy niż kula, ile pohulalas to twoje, brawoooo

 • Gość pisze:

  Julia przegrała bo jest zdolna,piękna,mądra,a tego Polak nienawidzi!

 • Gośćxxxx pisze:

  Brawo,brawo jesteś wspaniała, zdolna, ładna, mądra ,a ludzie nie lubią takich. Dla mnie jesteś ta wygrana!!!

 • GośćIlona pisze:

  Pani Julio Przegrała Pani nie dlatego że powiedziała to i owo Ale dlatego że jest Pani zdolna przebojowa i to nie jest cenione u polskiej kobiety Ciche skromne jak Pani Edyta to sa wzorce Gratuluje Pani 2 mc Wiem że powinna Pani wygrać ale i tak talent poniesie Panią do wygranych ❤🌹

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×