Drapieżna Julia Wieniawa pokazała Kasi Sawczuk kto tu rządzi! Była dziewczyna Antka Królikowskiego wypadła przy niej blado

Julia Wieniawa i Kasia Sawczuk na jednej imprezie H&M x Moschino

Julia Wieniawa i Kasia Sawczuk na jednej imprezie

Julia Wieniawa w ostatnim czasie wiedzie prym na polskich salonach. Młoda aktorka idzie jak burza, a w blasku salonowego show-biznesu czuje się jak ryba w wodzie. Odkąd Julia została dziewczyną Antka Królikowskiego, stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Media plotkarskie rozpisują się na jej temat nieustannie. Gwiazda doskonale wie, jak wykorzystać swoją popularność, zatem oprócz tego, że gra w Rodzince.pl, jest także twarzą znanej marki kosmetycznej, farb do włosów oraz reklamuje popularną sieć obuwniczą. Aktorka pojawiła się również na dużym ekranie, zagrała bowiem u samego Patryka Vegi.

Młoda Julia obecnie pojawia się na większości imprez celebryckich, na których zawsze budzi ogromne zainteresowanie wśród fotoreporterów. Szczególnie ostatnio, kiedy zjawiła się na premierze nowej kolekcji stworzonej dla znanej sieciówki. Julia oczywiście nie była jedyną znaną celebrytką na evencie, wśród zaproszonych gości były bowiem inne gwiazdy i celebrytki, m.in. Klaudia Halejcio, Karolina Szostak, Karolina Gilon oraz była dziewczyna Antka Królikowskiego Kasia Sawczuk.

Jednak to młoda Julia Wieniawa wyglądała najlepiej. Na imprezę Julka wybrała niebywale drapieżną stylizację, która natychmiast wyróżniła ją z tłumu innych gwiazd. Julia zaserwowała wszystkim odważny, bardzo drapieżny skórzany look.

Dziewczyna Antka Królikowskiego miała na sobie czarną obcisłą skórzaną mini z wielkim dekoltem. Do tak seksownej sukienki dobrała długie skórzane kozaki. W tej wersji, z mocnym makijażem i misternie ułożoną fryzurą, Julia wyglądała jak prawdziwa seksbomba, która daleko w tyle zostawiła nawet piękną Kasię Sawczuk.

Antek może być dumny!

Julia Wieniawa rozgrzała cały „CKM”! Przyćmiła nawet Paulę Tumalę!

Julia Wieniawa w zabójczych szpilkach z Antkiem Królikowskim paradują po warszawskich Powązkach! Ileż czułości!

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Moschino x H&M: Kasia Sokołowska, Julia Wieniawa, Anna Jagodzińska, Klaudia Halejcio, Radek Pestka


Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×